Вие сте тук

"Б" РФГ / Group "B" 1962/63

 

Северна "Б" група / Group "B" North

- Преди началото на шампионата, отборът на "Балкан" Габрово променя името си на "Чардафон"  

 

  класиране: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19.
1. Локомотив Г. Оряховица   9/06 2-0 23/06 3-0 04/11 3-1 26/05 2-1 21/10 2-1 18/11 4-0 16/12 3-1 28/04 0-0 16/09 5-1 10/03 3-0 12/05 4-1 31/03 1-0 2/09 2-0 2/12 4-1 23/08 1-0 30/09 1-0 14/04 3-2 7/07 7-0
2. Септември София 11/11 1-3   5/05 3-1 14/04 1-1 2/09 1-1 31/03 2-1 23/09 3-2 28/10 0-1 12/08 7-0 13/07 1-2 2/06 3-1 23/08 3-0 25/11 7-1 30/06 2-2 14/10 2-1 16/06 6-0 17/03 5-1 9/12 1-1 19/05 5-1
3. Септ. слава Михaйлвград 25/11 3-1 30/09 1-2   28/04 2-0 16/09 2-2 14/04 2-1 12/05 0-0 11/11 3-2 23/08 3-1 17/03 3-0 16/06 2-1 2/09 3-0 9/12 3-1 14/07 0-0 28/10 5-0 30/06 3-2 31/03 2-1 12/08 4-1 2/06 2-0
4. Етър Търново 2/06 3-0 9/09 2-0 23/09 2-2   31/03 2-0 23/08 1-3 21/04 3-1 19/05 5-0 14/07 2-1 9/12 3-0 28/10 3-0 17/03 1-0 16/06 2-0 25/11 2-0 5/05 2-1 11/11 5-0 12/08 3-0 30/06 1-0 14/10 1-2
5. Бенковcки Видин 28/10 1-1 7/04 1-2 21/04 0-0 26/08 3-1   17/03 0-0 9/09 2-0 14/10 2-0 9/12 3-0 30/06 1-2 19/05 0-0 12/08 0-0 3-0 11/11 4-0 16/06 3-1 23/09 3-0 2/06 1-0 14/07 3-1 25/11 3-3 5/05 1-0
6. Ботев Враца 19/05 2-2 26/08 0-0 9/09 2-1 24/03 3-2 19/08 1-0   7/04 2-0 5/05 3-0 30/06 8-1 25/11 4-1 14/10 1-2 14/07 1-3 2/06 3-0 11/11 3-0 21/04 2-1 28/10 1-1 9/12 4-1 16/06 5-2 7/10 2-0
7. Чардафон Габрово 16/06 2-0 28/04 1-0 14/10 1-0 16/09 3-1 14/04 0-1 2/09 3-1   2/06 4-0 17/03 2-0 12/08 2-0 11/11 4-0 31/03 2-0 30/06 2-1 9/12 1-0 19/05 1-0 25/11 1-1 13/09 6-0 14/07 4-3 28/10 1-0
8. Волов Коларовград 13/07 2-3 26/05 1-2 9/06 0-1 21/10 1-1 12/05 2-1 30/09 1-1 04/11 1-0   14/04 4-1 2/09 5-0 9/12 1-0 28/04 1-0 17/03 2-1 23/08 1-0 18/11 3-1 12/08 3-2 16/09 1-0 31/03 1-0 23/06 2-0
9. Лудогорец Разград 23/09 1-1 10/03 1-3 24/03 0-1 16/12 1-0 7/07 3-2 2/12 1-0 19/08 2-1 9/09 3-2   2/06 2-0 21/04 2-0 23/06 3-1 14/10 1-0 19/05 2-2 26/08 2-1 5/05 3-0 18/11 2-0 28/10 2-1 7/04 1-1
10. Д. Бурков Търговище 21/04 1-3 16/12 3-2 19/08 2-1 7/07 4-1 2/12 1-1 23/06 2-1 10/03 1-1 7/04 1-0 04/11 1-0   9/09 1-1 18/11 1-0 5/05 1-0 14/10 0-2 24/03 2-1 23/09 3-0c 9/06 4-1 19/05 1-0 26/08 2-1
11. Кърпачев Ловеч 12/08 0-2 04/11 2-2 18/11 1-0 12/06 2-2 21/10 2-2 12/05 2-2 9/06 3-1 7/07 2-1 16/09 0-1 14/04 1-0   30/09 0-2 23/08 4-0 31/03 2-1 23/06 1-1 17/03 1-0 28/04 1-0 2/09 5-0 2/12 3-2
12. Чавдар Б. Слатина 14/10 2-3 24/03 1-1 7/04 0-1 19/08 1-1 10/03 0-0 16/12 1-0 26/08 2-4 23/09 3-0 25/11 1-1 16/06 3-1 5/05 1-0   28/10 1-2 2/06 2-0 9/09 3-2 19/05 1-0 30/06 3-0 11/11 6-1 21/04 0-0
13. Спартак Койнаре 26/08 0-0 23/06 4-3 7/07 5-1 18/11 0-1 9/06 5-0 04/11 2-1 2/12 1-0 19/08 1-2 12/05 1-1 30/09 3-1 24/03 0-0 26/05 1-0   16/09 4-0 16/12 2-1 7/04 2-4 21/10 4-0 28/04 1-0 10/03 2-0
14. Гигант Белене 7/04 1-1 2/12 1-3 16/12 2-0 23/06 3-0 18/11 0-1 9/06 1-1 7/07 1-0 24/03 1-2 21/10 1-1 12/05 1-0 26/08 1-0 04/11 1-1 21/04 1-0   10/03 3-0 9/09 1-1 26/05 1-1 30/09 4-0 19/08 0-0
15. Академик Свищов 30/06 3-2 12/05 2-1 26/05 3-1 30/09 4-2 28/04 1-2 16/09 0-1 21/10 2-1 16/06 2-1 31/03 0-2 23/08 3-0 25/11 2-0 14/04 1-0 14/07 2-1 12/08 0-1   9/12 4-1 2/09 2-1 17/03 2-1 11/11 5-1
16. Д. Ватев Белослав 24/03 1-0 18/11 2-2 2/12 1-0 9/06 1-4 04/11 2-1 26/05 2-2 23/06 4-2 10/03 0-1 30/09 1-1 28/04 3-0 19/08 6-1 21/10 0-0 2/09 1-1 14/04 1-0 7/07 1-0   12/05 0-0 16/09 1-1 16/12 1-1
17. Доростол Силистра 5/05 1-0 19/08 1-2 26/08 1-2 10/03 0-1 16/12 3-0 7/07 3-0 24/03 1-1 21/04 0-0 16/06 2-1 11/11 3-0 23/09 6-0 2/12 3-0 19/05 2-1 28/10 2-0 7/04 1-0 14/10 2-0   2/06 3-0 9/09 4-1
18. Анг.Кънчев Трявна 9/09 1-1 7/07 2-2 10/03 1-1 2/12 2-0 23/06 1-3 18/11 2-2 16/12 1-3 26/08 1-1 26/05 3-1 21/10 2-2 7/04 2-0 9/06 0-0 7/10 1-0 5/05 2-1 19/08 2-0 21/04 3-0 04/11 4-2   24/03 1-2
19. Здр. Бомбов Девня 9/12 1-1 21/10 1-2 04/11 2-2 12/05 2-1 30/09 1-1 28/04 1-1 26/05 2-0 25/11 0-1 2/09 0-0 31/03 1-0 30/06 1-2 16/09 1-1 12/08 0-0 17/03 0-0 9/06 0-2 13/07 3-7 14/04 1-0 23/08 3-0  

 

крайно класиране: м. п. р. з. г.р. т.
1. Локомотив Горна Оряховица 36 22 8 6 74-35 52
2. Септември София 36 18 9 9 82-48 45
3. Септемврийска слава Михaйлoвград 36 18 7 11 58-44 43
4. Етър Търново 36 18 5 13 63-46 41
5. Бенковcки Видин 36 15 11 10 53-40 41
6. Ботев Враца 36 15 10 11 66-45 40
7. Чардафон Габрово 36 18 4 14 57-43 40
8. Панайот Волов Коларовград 36 18 4 14 47-48 40
9. Лудогорец Разград 36 15 9 12 45-55 39
10. Димитър Бурков Търговище 36 15 4 17 41-62 34
11. Христо Кърпачев Ловеч 36 12 8 16 40-58 32
12. Чавдар Бяла Слатина 36 11 9 16 40-46 31
13. Спартак Койнаре 36 13 5 18 47-53 31
14. Гигант Белене 36 10 11 15 34-41 31
15. Академик Свищов 36 15 1 20 51-58 31
16. Димитър Ватев Белослав 36 10 11 15 47-61 31
17. Доростол Силистра 36 13 4 19 47-56 30
18. Ангел Кънчев Трявна 36 8 10 18 47-71 26
19. Здравко Бомбов Девня 36 7 12 17 32-61 26

 

 

Южна "Б" група / Group "B" South

- От 22 август, отборът на "Родопски миньор" Мадан носи името "Горубсо"  

 

  класиране: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20.
1. ген. Заимов Сливен   11/11 2-2 16/06 2-0 30/06 3-0 26/08 1-2 25/11 3-0 7/04 1-0 9/12 4-1 2/06 2-1 13/07 4-1 17/03 1-0 21/04 5-1 23/09 2-0 9/09 0-0 23/08 2-2 12/08 2-1,5-0c 7/10 2-0 19/05 2-0 5/05 3-1 28/10 5-0
2. Миньор Димтрвгрaд 9/06 0-1   16/09 1-0 30/09 0-0 18/11 4-0 28/04 2-1 23/06 3-1 12/05 1-0,4-0c 7/04 4-2 21/10 1-0 4/11 4-0 7/07 4-1 16/12 2-1 2/12 0-0 9/09 3-1 26/05 3-0 19/08 5-1 24/03 3-0 10/03 1-0 26/08 5-1
3. Академик София 18/11 2-1 21/04 2-1   12/05 1-1 23/06 1-0 30/09 0-1 2/12 2-1 21/10 1-1 9/09 0-0 26/05 3-0 26/06 4-2 16/12 1-1 10/03 1-0 7/07 4-2 28/04 6-1 4/11 0-0 24/03 5-2 26/08 5-0 19/08 1-0 7/04 0-0
4. Миньор Перник 2/12 3-1 5/05 1-0 7/10 1-0   7/07 1-0 19/05 1-0 16/12 1-1 4/11 4-0 23/09 6-4 9/06 2-2 23/06 0-0 19/08 5-0 24/03 1-0 10/03 3-0 26/05 6-0 18/11 1-1 7/04 1-0 9/09 4-1 26/08 3-2 21/04 0-0
5. Арда Кърджали 31/03 1-0 16/06 0-1 25/11 0-1 9/12 1-0   30/06 1-2 9/09 2-0 13/07 3-4 11/11 3-0 12/08 1-0 23/08 2-0 23/09 2-2 5/05 2-0 21/04 4-0 2/09 3-0 17/03 1-0 19/05 3-0 28/10 2-1 7/10 3-1 2/06 3-0
6. Ботев Блгоевград 23/06 4-2 23/09 4-2 5/05 1-2 21/10 2-3 2/12 2-1   10/07 0-0 26/05 4-0 21/04 2-0 4/11 1-1 18/11 2-0 10/03 3-0 19/08 1-2 16/12 1-1 12/05 2-0 9/06 1-0 26/08 4-0 7/04 1-0 24/03 2-1 9/09 3-0
7. Левски Кюстендил 2/09 3-0 25/11 1-0 30/06 2-1 13/07 2-0 14/04 0-0 9/12 0-1   12/08 3-1 16/06 0-1 17/03 0-0 31/03 3-1 5/05 3-0 7/10 1-0 23/09 3-0 16/09 3-0 23/08 2-0 28/10 4-2 2/06 2-0 19/05 5-1 11/11 4-0
8. Д. Канев Хасково 7/07 4-1 7/10 0-1 19/05 0-1 2/06 3-2 16/12 0-1 28/10 1-1 10/03 1-0   5/05 2-1 18/11 2-1 2/12 3-1 24/03 3-1 26/08 1-0 19/08 4-3 9/06 1-1 23/06 1-1 9/09 3-1 21/04 2-0 7/04 2-0 23/09 5-0
9. Х. Димитър Сливен 4/11 0-1 2/09 1-1 14/04 2-1 28/04 0-0 9/06 1-6 16/09 2-1 18/11 1-0 30/09 2-2   28/05 3-1 26/05 1-0 2/12 1-0 7/07 2-2 23/06 2-1 31/03 6-0 21/10 0-0 10/03 2-1 19/08 2-1 16/12 1-1 24/03 3-0
10. Ботев Пазарджик 16/12 1-0 19/05 1-3 28/10 1-0 11/11 3-3 10/03 0-0 2/06 1-1 19/08 1-0 16/06 0-0 7/10 5-2   7/07 1-2 26/08 2-1 7/04 1-1 24/03 4-0 23/06 1-0 2/12 2-3 21/04 0-1 23/09 2-1 9/09 2-1 5/05 2-0
11. Ботев Бургас 19/08 3-4 2/06 2-1 11/11 1-1 25/11 4-2 24/03 2-0 16/06 1-0 26/08 1-1 30/06 4-5 28/10 5-1 9/12 3-1   9/09 3-1 21/04 2-0 7/04 2-0 12/08 2-2 13/07 0-0 5/05 3-0 7/10 8-0 23/09 1-0 19/05 0-2
12. Орлин Пирдоп 16/09 1-1 9/12 1-2 13/07 2-4 17/03 0-1 28/04 1-0 12/08 1-0 30/09 2-1 23/08 2-0 30/06 1-0 31/03 1-1 14/04 2-0   28/10 1-0 12/05 1-0 21/10 4-0 2/09 3-1 11/11 2-0 16/06 0-0 2/06 3-1 25/11 2-1
13. Левски Карлово 28/04 1-2 13/07 1-0 12/08 1-1 23/08 2-1 30/09 1-0 17/03 0-0 12/05 2-2 31/03 1-1 9/12 2-1 2/09 0-1 16/09 2-1 26/05 2-1   21/10 1-1 4/11 1-0 14/04 1-0 3/07 4-0 25/11 0-0 11/11 2-2 30/06 6-0
14. Беласица Петрич 14/04 1-2 30/06 1-1 9/12 1-0 12/08 1-1 16/09 2-0 13/07 1-2 28/04 2-0 17/03 2-1 25/11 0-0 23/12 2-21-1 2/09 3-2 7/10 2-1 19/05 1-1   30/09 4-2 31/03 2-0 2/06 2-0 11/11 1-0 28/10 0-0 16/06 1-0
15. Рoд.миньор Мадан 24/03 0-0 14/04 2-2 23/09 1-1 28/10 2-2 7/04 0-2 7/10 1-0 21/04 0-0 11/11 0-0 26/08 1-0 25/11 1-2 10/03 0-1 19/05 2-0 2/06 2-0 5/05 2-1   9/12 3-1 30/06 4-2 13/07 3-0 16/06 3-0 19/08 3-1
16. Лъсков Ямбол 10/03 1-2 28/10 5-2 2/06 0-2 16/06 0-0 19/08 0-1 11/11 2-1 24/03 1-1 25/11 1-1 19/05 0-1 30/06 1-0 16/12 2-1 7/04 0-1 9/09 0-0 26/08 3-0 7/07 3-1   23/09 3-3 5/05 5-1 21/04 3-0 7/10 3-0
17. Чепинец Велинград 12/05 0-0 17/03 2-0 23/08 1-4 2/09 1-0 21/10 2-1 31/03 0-0 26/05 0-0 14/04 2-0 12/08 2-2 16/09 2-0 30/09 1-2 9/06 1-1 18/11 4-0 4/00 3-1 2/12 1-1 28/04 3-1   9/12 0-1 23/06 1-1 13/07 7-0
18. Яворов Чирпан 21/10 0-1 23/08 1-1 31/03 1-1 14/04 1-1 26/05 1-0 2/09 1-0 4/11 1-1 16/09 2-4 17/03 0-0 28/04 2-0 12/05 1-0 18/11 1-0 23/06 2-0 9/06 1-1 16/12 1-0 30/09 0-4 7/07 1-2   2/12 2-1 12/08 4-1
19. Шипка Асенoвград 30/09 1-3 12/08 0-1 17/03 0-2 31/03 0-2 12/05 2-2 23/08 1-2 21/10 3-0 2/09 2-0 13/07 3-0 14/04 0-1 28/04 2-1 4/11 2-0 9/06 4-1 26/05 2-1 18/11 1-1 16/09 2-0 25/11 2-2 30/06 1-1   9/12 2-0
20. Миньор Бургас 26/05 1-3 31/03 0-1 2/09 0-1 16/09 1-0 4/11 2-2 14/04 1-0 9/06 0-2 28/04 2-1 23/08 1-2 30/09 2-2 21/10 0-0 23/06 3-0 2/12 3-1 18/11 3-2 17/03 1-3 12/05 2-1 16/12 2-0 10/03 0-0 7/07 1-3  

 

крайно класиране: м. п. р. з. г.р. т.
1. генерал Заимов Сливен 38 24 6 8 74-38 54
2. Миньор Димитрoвгрaд 38 22 7 9 71-37 51
3. Академик София 38 20 10 8 62-32 50
4. Миньор Перник 38 17 13 8 63-39 47
5. Арда Кърджали 38 19 5 14 55-35 43
6. Ботев Благоевград 38 18 7 13 53-35 43
7. Левски Кюстендил 38 16 10 12 52-32 42
8. Димитър Канев Хасково 38 16 9 13 60-60 41
9. Хаджи Димитър Сливен 38 14 10 14 50-58 38
10. Ботев Пазарджик 38 13 11 14 45-49 37
11. Ботев Бургас 38 15 6 17 61-55 36
12. Орлин Пирдоп 38 14 6 18 42-58 34
13. Левски Карлово 38 11 11 16 39-47 33
14. Беласица Петрич 38 11 11 16 42-57 33
15. Гoрубсо Мадан 38 11 11 16 45-66 33
16. Николай Лъсков Ямбол 38 11 10 17 46-50 32
17. Чепинец Велинград 38 11 9 18 50-67 31
18. Яворов Чирпан 38 10 10 18 30-61 30
19. Шипка Асенoвград 38 10 8 20 46-59 28
20. Миньор Бургас 38 9 6 23 31-82 24