Вие сте тук

"Б" РФГ / Group "B" 1969/70

Северна "Б" група / Group "B" North

 

    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
1. Чардафон-O Габрово   14/03 2-2 13/06 1-0 16/05 3-0 30/05 4-1 28/03 3-1 9/08 1-1 25/10 3-0 22/11 1-0 22/10 3-0 11/10 3-0 25/04 6-1 27/06 2-0 11/04 1-0 20/09 3-0 23/08 1-0 6/09 5-0 4/10 2-0
2. ЖСК Спартак Варна 16/08 2-1   27/09 2-1 31/08 2-0 13/09 5-0 6/06 1-0 16/05 4-0 4/04 1-0 2/05 4-1 18/04 5-0 21/03 2-0 7/03 3-1 11/10 4-0 20/06 5-0 30/11 3-0 1/11 5-0 15/11 2-0 23/05 3-0c
3. Академик Свищов 15/11 1-2 25/04 0-0   30/11 0-0 16/08 2-0 9/05 0-0 20/09 1-0 7/03 8-1 6/09 1-0 21/03 6-3 20/06 6-0 6/06 0-0 11/04 2-1 23/05 3-0 1/11 2-0 4/10 2-0 18/10 3-0 28/03 3-0c
4. Бенковcки Видин 18/10 0-1 28/03 0-0 27/06 1-1   13/06 2-1 11/04 2-0 23/08 1-0 8/11 1-2 9/08 1-0 22/11 4-0 23/05 3-1 9/05 2-1 14/03 3-4 25/04 3-0 4/10 3-1 6/09 3-0 20/09 2-2 1/11 2-1
5. Чавдар Троян 1/11 1-1 11/04 0-1 14/03 1-0 15/11 2-2   25/04 2-1 6/09 2-1 20/06 1-1 23/08 3-2 9/08 2-1 6/06 4-0 23/05 1-0 28/03 2-0 9/05 4-0 18/10 0-0 20/09 1-1 4/10 2-0 30/11 2-1
6. Локомотив Русе 30/08 0-0 8/11 1-0 11/10 4-1 13/09 2-2 27/09 3-1   30/05 6-3 18/04 3-1 16/05 1-1 2/05 1-0 4/04 2-1 21/03 1-1 25/10 3-1 7/03 2-2 16/08 2-2 13/06 3-1 30/11 3-1 20/06 3-0c
7. Доростол Силистра 7/03 1-0 18/10 0-0 18/04 0-1 21/03 1-0 4/04 1-1 1/11 2-1   30/08 3-0 27/09 2-2 13/09 3-1 16/08 2-1 30/11 1-1 6/05 1-0 15/11 0-1 20/06 0-1 23/05 2-0 6/06 3-0с 9/05 3-0c
8. Раковски Севлиево 23/05 0-1 6/09 1-1 9/08 1-1 6/06 2-0 22/11 0-2 20/09 2-1 28/03 0-2   14/03 2-2 27/06 2-1 1/11 2-0 18/10 3-0 23/08 3-0 4/10 2-1 9/05 2-0 11/04 3-1 25/04 3-1 15/11 2-0
9. Септ. слава Мих-град 20/06 2-2 4/10 1-1 4/04 2-0 7/03 1-0 21/03 0-0 18/10 4-0 25/04 0-0 16/08 0-1   30/08 1-0 30/11 1-1 15/11 0-0 20/09 1-0 1/11 3-0 6/06 1-1 9/05 3-0 23/05 1-0 11/04 3-0c
10. Дунав Лом 6/06 2-3 20/09 0-0 23/08 1-1 20/06 3-5 7/03 2-1 4/10 2-0 11/04 3-1 30/11 8-2 28/03 0-0   15/11 4-1 1/11 1-0 6/09 2-1 18/10 3-0 23/05 2-1 25/04 2-0 9/05 6-1 14/03 3-0c
11. Локомотив Г. Оряховица 9/05 1-3 23/08 1-0 22/11 0-0 25/10 3-1 8/11 2-0 6/09 4-0 14/03 1-0 30/05 3-0 27/06 0-1 13/06 2-2   4/10 3-2 9/08 4-1 20/09 3-0 25/04 2-1 28/03 3-2 11/04 1-0 18/10 6-1
12. Светкавица Търговище 27/09 2-0 9/08 1-5 8/11 2-1 11/10 3-2 25/10 2-0 23/08 2-0 27/06 0-1 16/05 1-0 13/06 0-0 30/05 0-2 2/05 1-0   22/11 1-1 6/09 2-0 11/04 2-0 14/03 0-2 28/03 4-1 20/09 2-0
13. Добруджа Толбухин 30/11 1-0 9/05 0-2 13/09 1-1 16/08 1-2 30/08 0-0 23/05 3-1 4/10 2-1 21/03 2-0 18/04 3-1 4/04 3-0 7/03 1-0 20/06 0-0   6/06 1-2 15/11 2-0 18/10 2-1 1/11 2-1 25/04 3-0c
14. А. Кънчев Трявна 13/09 0-2 22/11 0-2 25/10 0-3 28/09 3-1 11/10 3-4 9/08 1-1 13/06 1-0 2/05 3-0 30/05 5-0 16/05 2-0 18/04 2-1 4/04 3-0 8/11 0-1   31/08 1-1 27/06 2-0 14/03 1-0 23/08 1-2
15. Кърпачев Ловеч 18/04 1-1 27/06 1-1 30/05 1-0 2/05 0-0 16/05 4-0 14/03 0-3 22/11 1-2 11/10 0-0 8/11 1-1 25/10 2-4 27/10 2-2 13/09 2-2 13/06 5-0 28/03 2-0   9/08 3-2 23/08 3-0 6/09 2-1
16. Локомотив Мездра 21/03 2-3 30/05 0-0 2/05 1-1 4/04 0-0 18/04 2-0 15/11 1-1 25/10 0-0 13/09 2-0 11/10 2-1 27/09 2-2 30/08 2-0 16/08 4-0 16/05 2-1 30/11 0-1 7/03 2-0   20/06 3-0с 6/06 3-0c
17. Лудогорец Разград 4/04 0-1 13/06 0-3с 16/05 1-5 18/04 1-1 2/05 3-2 27/06 0-3с 8/11 1-1 27/09 2-2 25/10 2-1 10/11 2-0 13/09 0-0 30/08 2-2 30/05 1-0 16/08 0-0 21/03 1-0 7/12 3-1   9/08 2-1
18. Волов Шумен 2/05 0-3c 25/10 2-0 30/08 4-0 30/05 0-3c 27/06 0-3c 22/11 4-0 11/10 1-0 13/06 0-3c 13/09 2-1 16/09 2-0 16/05 0-3с 18/04 0-3c 27/09 3-0 21/03 0-3c 4/04 0-3c 8/11 4-0 7/03 0-3c  

 

- преди началото на шампионата отборът на "Левски" Лом променя името си на "Дунав"

- отборът на "Волов" Шумен е изваден от групата през зимната пауза поради наличие на "черна каса" и губи служебно всички останали мачове

- в краят на сезона, отборът на "Лудогорец" Разград е уличен в опит за купуване на мач и изваден от групата. В последните 3 мача на отбора се присъждат служебни победи в полза на съперниците му.

 

 

  крайно класиране: м. п. р. з. г.р. т.
1. Чардафон-Oрловец Габрово 34 24 6 4 68-22 54
2. ЖСК Спартак Варна 34 22 9 3 71-14 53
3. Академик Свищов 34 15 10 9 57-30 40
4. Бенковcки Видин 34 14 9 11 52-42 37
5. Чавдар Троян 34 14 8 12 46-47 36
6. Локомотив Русе 34 13 9 12 53-51 35
7. Доростол Силистра 34 13 8 13 38-35 34
8. Раковски Севлиево 34 14 6 14 43-55 34
9. Септ. слава Михайловград 34 10 13 11 38-36 33
10. Дунав Лом 34 14 5 15 60-59 33
11. Локомотив Горна Оряховица 34 14 5 15 50-51 33
12. Светкавица Търговище 34 12 9 13 39-47 33
13. Добруджа Толбухин 34 13 4 17 38-51 30
14. Ангел Кънчев Трявна 34 13 4 17 38-52 30
15. Христо Кърпачев Ловеч 34 9 11 14 41-47 29
16. Локомотив Мездра 34 10 7 17 39-52 27
17. Лудогорец Разград 34 8 7 19 31-67 23
18. Панайот Волов Шумен 34 9 0 25 29-73 18

 

 

Южна "Б" група / Group "B" South

 

    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
1. Лъсков Ямбол   1/04 4-0 8/11 2-0 30/05 5-1 25/04 3-1 27/06 2-0 22/11 1-1 11/04 2-0 13/06 2-0 6/09 1-0 14/03 3-0 20/09 2-0 18/10 3-1 25/10 5-0 9/08 1-0 23/08 3-0 9/05 3-1 4/10 4-0
2. Сливен 30/08 5-1   18/04 2-0 13/09 3-0 7/03 2-0 11/10 1-0 2/05 2-1 20/06 0-0 27/09 2-0 15/11 2-1 25/10 1-0 1/12 2-1 6/06 3-1 4/04 3-1 16/05 2-0 30/05 2-0 21/03 1-0 16/08 0-0
3. Текстилец Сливен 6/06 0-0 20/09 2-3   21/06 3-1 16/05 3-1 23/08 3-0 14/03 0-0 4/10 2-0 9/08 4-0 25/04 1-0 6/09 3-1 9/05 1-0 30/11 2-0 15/11 3-2 28/03 1-0 11/04 3-0 1/11 2-1 23/05 4-2
4. Гoрубсо Мадан 1/11 1-1 11/04 1-1 22/11 1-0   13/05 3-2 14/03 1-0 9/08 2-0 25/04 2-0 27/06 1-1 20/09 2-0 28/03 2-1 4/10 4-2 15/11 0-0 6/06 1-0 23/08 1-2 6/09 3-0 23/05 2-0 18/10 2-1
5. Д. Канев Хасково 27/09 1-0 9/08 1-0 18/10 1-1 11/10 3-0   8/11 1-0 30/05 3-1 23/08 0-0 25/10 1-1 14/03 1-0 22/11 0-0 28/03 0-1 6/09 5-0 2/05 2-1 13/06 1-2 27/06 1-2 18/04 3-0 13/09 6-1
6. Ботев Пазарджик 30/11 1-0 9/05 2-0 21/03 1-0 16/08 1-0 6/06 1-2   4/04 1-0 23/05 1-1 30/08 1-1 18/10 3-0 25/04 1-1 1/11 3-0 11/04 1-1 7/03 2-0 20/09 3-0 4/10 4-1 20/06 2-0 15/11 6-2
7. Асеновец Асенoвград 20/06 1-2 4/10 0-0 16/03 0-0 7/03 1-1 1/11 0-0 6/09 1-0   18/10 0-0 21/03 3-0 9/05 1-0 20/09 2-2 23/05 2-1 28/03 1-0 30/11 2-0 11/04 3-0 25/04 1-0 15/11 2-0 6/06 4-1
8. Арда Кърджали 13/09 0-0 22/11 2-2 2/05 3-0 27/09 1-3 21/03 1-0 25/10 2-2 16/05 3-0   11/10 1-1 27/06 3-1 8/11 1-0 16/08 5-0 9/08 2-1 18/04 0-0 30/05 2-1 13/06 3-0 4/04 0-0 30/08 1-1
9. Димитровгрaд 15/11 2-0 25/04 0-1 7/03 3-1 30/11 1-0 23/05 1-4 28/03 2-0 23/08 4-0 9/05 0-0   4/10 0-0 11/04 4-2 18/10 1-1 14/03 1-0 20/06 1-2 6/09 1-0 20/09 5-0 6/06 4-1 1/11 4-1
10. Ботев Блгоевград 4/04 0-0 13/06 3-1 27/09 1-0 18/04 4-2 16/08 5-1 16/05 2-0 11/10 2-3 30/11 2-1 2/05 2-1   30/05 2-1 7/03 3-0 20/06 1-1 13/09 1-0 25/10 3-0 8/11 4-1 30/08 2-0 21/03 5-0
11. Левски Кюстендил 16/08 2-1 23/05 0-0 4/04 1-0 30/08 1-1 20/06 1-0 27/09 3-3 18/04 0-1 6/06 1-0 13/09 1-1 1/11 2-1   15/11 3-2 9/05 0-1 21/03 2-0 2/05 2-0 18/10 5-2 7/03 2-0 30/11 2-0
12. Балкан Ботевград 18/04 1-1 27/06 3-1 11/10 1-2 2/05 2-0 30/08 2-1 30/05 3-3 25/10 4-0 14/03 1-0 16/05 0-3 9/08 1-0 13/06 2-1   23/08 3-2 27/09 1-1 8/11 2-2 22/11 2-1 13/09 4-1 4/04 1-0
13. Родопа Смолян 16/05 2-3 8/11 2-3 27/06 2-0 13/06 0-2 4/04 0-0 13/09 1-0 30/08 2-1 7/03 4-2 16/08 2-0 22/11 2-0 11/10 2-0 21/03 0-0   30/05 5-0 27/09 2-0 25/10 2-0 2/05 2-0 18/04 0-0
14. Локомотив Бургас 23/05 0-1 6/09 1-0 13/06 1-2 8/11 3-0 4/10 1-1 9/08 3-0 27/06 3-0 20/09 1-2 22/11 1-0 11/04 2-1 23/08 1-0 25/04 4-1 1/11 2-0   14/03 0-0 29/03 1-3 18/10 2-1 9/05 3-0
15. Миньор Маджарово 7/03 1-1 18/10 2-4 30/08 3-2 21/03 0-0 15/11 1-1 18/04 1-1 13/09 1-1 1/11 1-0 4/04 1-0 23/05 1-0 4/10 0-0 6/06 1-0 25/04 1-0 16/08 1-2   9/05 1-0 30/11 1-0 20/06 2-1
16. Рил. спортист Самоков 21/03 0-3 1/11 2-0 13/09 2-2 4/04 1-1 30/11 0-0 2/05 1-1  27/09 2-2 15/11 2-2 18/04 1-1 6/06 1-1 16/05 2-0 20/06 4-0 23/05 1-0 30/08 2-1 11/10 1-0   16/08 3-0 7/03 2-0
17. Орлин Пирдоп 11/10 0-1 23/08 0-0 30/05 0-0 25/10 2-2 20/09 2-1 22/11 1-1 13/06 1-0 6/09 1-0 8/11 1-0 28/03 1-0 9/08 1-0 11/04 4-2 4/10 1-1 16/05 1-0 27/06 4-0 14/03 0-0   25/04 2-1
18. Миньор Раднево 2/05 1-2 14/03 0-1 25/10 0-0 16/05 0-0 11/04 0-3 13/06 1-1 8/11 4-0 28/03 3-2 30/05 3-0 23/08 2-0 27/06 1-2 6/09 1-2 20/09 3-0 11/10 2-2 22/11 1-1 9/08 1-0 27/09 1-0  

 

- от 16/08/1969 отборът на "Ботев" Благоевград се изписва с новото си име "Пирин"

- през зимната пауза на 1970 отборът на "Левски" Кюстендил е преименуван на "Велбъжд"

- от 23/05/1970 отборът на "Ботев" Пазарджик се изписва с новото си име "Марица"

 

 

  крайно класиране: м. п. р. з. г.р. т.
1. Лъсков Ямбол 34 22 7 5 63-23 51
2. Сливен 34 20 7 7 50-31 47
3. Текстилец Сливен 34 16 7 11 47-35 39
4. Гoрубсо Мадан 34 14 10 10 43-42 38
5. Димитър Канев Хасково 34 13 9 12 48-36 35
6. Марица Пазарджик 34 12 11 11 46-38 35
7. Асеновец Асенoвград 34 12 10 12 35-42 34
8. Арда Кърджали 34 10 13 11 40-35 33
9. Димитровгрaд 34 12 9 13 44-40 33
10. Пирин Блгоевград 34 14 4 16 47-38 32
11. Велбъжд Кюстендил 34 12 8 14 39-41 32
12. Балкан Ботевград 34 13 6 15 46-59 32
13. Родопа Смолян 34 12 7 15 39-41 31
14. Локомотив Бургас 34 13 5 16 41-46 31
15. Миньор Маджарово 34 11 9 14 27-43 31
16. Рилски спортист Самоков 34 10 9 15 37-55 29
17. Орлин Пирдоп 34 10 7 17 27-45 27
18. Миньор Раднево 34 7 8 19 35-64 22