Вие сте тук

"Б" РФГ / Group "B" 1970/71

Северна "Б" група / Group "B" North

 

    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
1. ЖСК Спaртак Варна   1-1 2-0 3-0 2-0 4-1 2-0 5-1 1-0 2-1 3-0 6-2 5-1 9-0 3-0 3-0 2-1 2-0
2. Бенковcки Видин 1-1   2-0 2-1 3-2 2-1 3-0 2-0 3-0 2-0 4-0 3-0 1-0 3-1 2-0 3-0 2-1 3-0
3. Академик Свищов 2-2 3-1   2-0 2-1 1-0 1-0 1-0 2-0 5-2 2-0 0-0 2-0 0-0 3-0 2-0 5-0 3-1
4. Добруджа Толбухин 0-3 3-1 4-0   2-1 1-0 1-1 2-0 3-0 3-0 2-0 2-1 3-0 4-0 4-1 4-0 3-1 1-0
5. Септ. слава Мих-град 0-2 0-0 0-1 3-1   1-0 1-0 0-0 1-0 2-1 0-0 1-0 2-0 0-0 4-0 1-0 4-1 3-2
6. Кърпачев Ловеч 0-0 0-0 1-0 2-1 2-0   1-0 0-0 3-1 2-1 2-0 2-0 0-1 3-0 4-2 2-3 2-1 0-1
7. Локомотив Русе 1-0 0-1 1-1 2-2 0-0 0-1   1-0 1-0 4-1 1-0 2-0 3-0 2-2 2-0 1-1 3-2 1-0
8. Локомотив Мездра 1-0 2-3 1-0 1-2 1-1 1-1 3-1   2-0 3-1 0-0 1-1 2-1 2-2 1-0 3-2 0-0 5-0
9. Доростол Силистра 1-3 0-1 1-0 1-1 1-1 5-2 2-1 3-1   0-0 1-0 3-0 3-1 2-1 1-0 2-0 2-0 1-1
10. Дунав Лом 0-0 0-3 1-0 3-1 0-1 4-0 2-1 0-2 5-0   1-0 3-1 1-1 2-1 4-1 1-1 1-0 0-1
11. Чавдар Троян 1-1 2-1 3-2 1-1 1-0 0-0 1-0 0-1 1-0 3-0   0-0 1-1 2-1 0-1 2-0 2-0 1-0
12. Светкавица Търговище 0-2 1-0 1-0 3-0 1-1 3-0 1-3 1-0 0-1 4-1 0-0   3-0 1-0 2-0 1-0 0-0 2-1
13. Раковски Севлиево 2-1 1-4 1-1 3-1 2-1 1-0 1-2 2-1 1-1 1-1 3-2 3-0   2-1 2-0 2-0 3-1 1-1
14. А. Кънчев Трявна 1-2 0-2 2-2 4-1 3-0 1-1 0-2 1-0 1-1 2-0 2-0 3-2 2-1   1-0 2-1 0-0 1-0
15. Локомотив Г. Оряховица 0-2 1-1 5-1 2-0 1-1 0-0 0-0 1-0 1-1 2-1 4-0 3-0 1-0 1-0   1-0 1-0 1-0
16. Левски Лясковец 1-3 2-1 1-0 1-0 1-4 1-1 2-1 3-2 2-0 0-1 3-2 0-2 2-1 2-2 1-0   2-2 3-0
17. Миньор Чипровци 2-2 3-0 0-1 1-1 2-2 3-0 1-0 2-2 1-0 1-2 0-2 3-0 3-1 1-1 2-1 2-2   2-1
18. Д. Ватев Белослав 0-0 1-2 0-1 0-2 1-0 0-2 2-0 2-2 0-0 1-2 3-1 2-1 2-0 1-0 2-1 0-0 2-1  

 

- след 2 рия кръг през август, отборът на "Бенковски" Видин променя името си на "Бдин"  

 

  крайно класиране м. п. р. з. г.р. т.
1. ЖСК Спaртак Варна 34 23 8 3 79:21 54
2. Бенковcки/Бдин Видин 34 23 5 6 63:27 51
3. Академик Свищов 34 17 6 11 46:33 40
4. Добруджа Толбухин 34 17 5 12 57:43 39
5. Септ. слава Михайловград 34 13 10 11 39:33 36
6. Кърпачев Ловеч 34 13 8 13 36:39 34
7. Локомотив Русе 34 13 7 14 37:35 33
8. Локомотив Мездра 34 11 10 13 41:41 32
9. Доростол Силистра 34 12 8 14 34:41 32
10. Дунав Лом 34 13 5 16 43:51 31
11. Чавдар Троян 34 11 8 15 28:40 30
12. Светкавица Търговище 34 12 6 16 34:46 30
13. Раковски Севлиево 34 12 6 16 40:54 30
14. Ангел Кънчев Трявна 34 10 10 14 38:52 30
15. Локомотив Горна Оряховица 34 12 5 17 32:45 29
16. Левски Лясковец 34 11 7 16 37:54 29
17. Миньор Чипровци 34 8 10 16 40:52 26
18. Димитър Ватев Белослав 34 10 6 18 28:45 26

 

 

 

Южна "Б" група / Group "B" South

 

 

    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
1. Берое Ст. Загора   2-0 3-0 3-1 1-1 3-0 4-2 2-0 2-0 1-0 8-0 3-1 6-0 9-0 3-0 3-0 6-1 4-0
2. Перник 0-2   1-0 7-2 3-1 3-1 5-0 3-0 0-0 3-2 1-1 1-0 3-1 3-1 4-1 4-0 6-0 3-0c
3. Марица  Пазарджик 1-3 2-0   2-3 1-0 2-1 4-1 3-0 1-0 1-1 1-0 2-2 3-0 3-3 3-1 3-0 4-1 1-0
4. Д. Канев Хасково 1-1 0-0 2-0   3-2 1-0 1-1 3-0 2-0 1-1 3-0 1-0 3-0 0-1 1-0 2-1 3-1 3-1
5. Пирин Блгоевград 2-1 0-0 3-0 1-0   4-1 1-0 1-1 0-0 1-1 5-1 1-0 0-0 2-1 3-0 5-0 4-0 2-0
6. Велбъжд Кюстендил 0-0 1-0 1-1 4-0 2-1   2-0 4-1 4-1 1-0 3-0 4-0 2-0 1-1 2-1 3-2 1-0 3-1
7. Ботев Свиленград 1-4 4-1 1-1 1-3 1-0 2-1   2-0 0-0 1-0 2-0 1-1 2-0 0-0 4-1 2-0 2-0 3-0c
8. Арда Кърджали 0-0 1-1 0-1 1-0 4-4 2-4 3-2   3-1 1-0 1-0 3-0 1-0 3-1 1-0 0-0 1-0 3-0c
9. Гoрубсо Мадан 1-0 0-0 1-2 1-0 0-0 2-0 2-1 3-3   2-1 2-0 1-0 0-0 3-1 2-1 3-0 0-2 3-0c
10. Сливен 2-2 0-0 1-1 1-1 1-0 1-0 0-1 1-1 1-1   0-0 1-0 1-0 3-0 0-1 2-0 3-0 3-0
11. Слив. герой Сливница 1-1 3-0 1-0 2-3 2-2 2-1 2-1 3-0 4-0 2-2   0-2 1-0 3-0 1-0 4-1 1-2 3-0c
12. Родопа Смолян 0-1 1-0 0-0 1-2 3-1 1-0 1-1 2-1 2-0 3-1 3-3   0-0 0-0 3-0 2-1 2-2 3-0c
13. Локомотив Бургас 0-1 0-0 0-0 2-0 3-2 2-0 4-1 1-0 0-0 1-1 1-2 1-0   2-2 2-1 0-0 1-0 1-0
14. Балкан Ботевград 1-1 2-1 0-2 2-0 3-3 2-1 5-0 1-1 0-2 3-5 5-1 0-0 1-1   3-0 2-1 2-1 3-0c
15. Димитровгрaд 0-0 2-2 3-0 1-1 1-1 3-2 3-1 2-1 3-0 1-0 2-2 4-3 2-1 1-0   1-2 3-2 3-0c
16. Асеновец Асенoвград 4-6 0-3 0-0 2-1 2-0 0-0 1-0 1-4 2-2 4-1 3-0 2-1 2-0 3-0 1-0   2-0 3-0c
17. Енергетик Гълъбово 1-1 0-2 1-1 2-2 1-0 3-0 0-3 2-3 2-0 0-0 2-1 1-3 0-0 0-0 2-1 2-1   1-0
18. Текстилец Сливен 0-3c 1-3 0-3c 0-3c 0-3c 0-3c 0-1 2-0 4-0 0-1 0-3c 2-0 0-3c 3-1 1-0 2-1 0-3c  

 

- преди началото на сезона, отпадналият от "А" РФГ "Кракра" Перник променя името си на "Перник"

- през зимната пауза отборите на "Текстилец" и "Сливен" се обединяват под името "Сливенски текстилец" . Обединеният отбор приема точковият актив на "Текстилец", който е по-напред в класирането, а на "Сливен", до края на сезона се приписват служебни загуби. След краят на шампионата, отборът се преименува на "Сливен".

 

 

  крайно класиране м. п. р. з. г.р. т.
1. Берое Стара Загора 34 23 9 2 90:21 55
2. Перник 34 17 9 8 63:31 43
3. Марица  Пазарджик 34 16 10 8 49:34 42
4. Димитър Канев Хасково 34 17 7 10 52:42 41
5. Пирин Благоевград 34 13 11 10 56:37 37
6. Велбъжд Кюстендил 34 16 4 14 53:42 36
7. Ботев Свиленград 34 14 6 14 45:50 34
8. Арда Кърджали 34 13 8 13 44:50 34
9. Гoрубсо Мадан 34 12 10 12 33:41 34
10. Сливенски текстилец Сливен 34 10 13 11 38:34 33
11. Сливнишки герой Сливница 34 13 7 14 49:57 33
12. Родопа Смолян 34 11 9 14 40:41 31
13. Локомотив Бургас 34 10 11 13 27:37 31
14. Балкан Ботевград 34 10 11 13 47:59 31
15. Димитровгрaд 34 12 5 17 43:54 29
16. Асеновец Асенoвград 34 12 5 17 42:58 29
17. Енергетик Гълъбово 34 10 7 17 35:59 27
18. Сливен 34 6 0 28 17:76 12