You are here

"Б" РФГ / Group "B" 1963/64

Северна "Б" група / Group "B" North

- От 8 декември 1963 отборът на "Димитър Бурков" Търговище е преименуван на "Светкавица"  

 

    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
1. Ботев Враца   27/04 3-0 5/09 3-2 28/06 3-0 24/11 1-0 10/11 3-0 31/05 5-1 8/12 1-1 14/04 5-0 10/05 3-0 15/09 3-1 18/08 1-0 20/10 1-0 30/03 3-0 16/03 5-1 14/06 6-0 29/09 2-0 3/11 7-0
2. Добруджа Толбухин 13/10 2-0   28/06 2-1 24/11 2-1 17/05 0-0 7/05 2-0 27/10 2-0 31/05 2-1 1/09 2-1 20/04 4-0 16/03 5-2 14/06 2-1 22/09 1-0 18/08 3-0 8/12 4-0 10/11 5-0 29/03 5-1 15/09 5-1
3. Септември София 12/04 2-1 15/12 1-0   7/05 3-0 22/09 0-1 8/09 7-2 7/04 1-0 13/10 1-0 1/12 3-0 25/08 2-1 7/06 2-1 27/10 5-0 8/03 3-1 18/11 4-1 17/05 4-0 19/04 3-1 21/06 2-0 23/05 1-1
4. Чардафон Габрово 12/12 0-0 7/06 0-0 20/10 2-1   26/03 1-1 11/03 0-0 25/08 2-0 10/04 3-1 24/05 0-0 21/06 5-2 3/11 3-0 29/09 3-0 1/12 1-0 10/05 1-1 29/04 2-1 8/09 3-0 17/11 0-0 14/04 6-0
5. Етър Търново 7/06 2-0 2/11 1-0 14/04 2-1 1/09 0-1   30/11 2-1 21/06 1-0 18/03 2-1 20/10 0-0 16/11 3-0 29/04 1-0 1/04 1-0 24/05 2-0 29/09 5-1 15/09 4-1 17/08 0-1 10/05 3-0 12/12 5-2
6. Чавдар Б. Слатина 24/05 0-3 20/10 1-1 13/04 1-3 18/08 0-0 14/06 3-2   24/11 2-0 28/06 3-1 6/10 3-0 3/11 2-1 14/04 1-1 17/03 2-0 10/05 3-1 15/09 4-1 1/09 3-2 8/12 1-0 28/04 2-1 17/11 2-1
7. Д. Бурков Търговище 17/11 1-1 10/05 0-0 15/09 2-1 18/03 1-0 8/12 5-4 7/06 1-0   18/08 2-1 29/04 3-0 24/05 1-0 16/10 2-0 1/09 1-3 3/11 4-2 14/04 2-0 31/03 0-0 28/06 8-0 20/10 2-0 1/12 1-1
8. Септ. слава Михaйлвград 21/06 2-5 17/11 2-1 28/04 0-3 15/09 3-1 25/08 2-2 16/12 3-0 10/03 1-2   3/11 1-1 1/12 5-2 10/05 3-1 13/04 0-1 7/06 3-2 20/10 3-0 29/09 3-0 24/03 4-0 24/05 5-0 31/03 2-0
9. Спартак Койнаре 22/09 0-1 24/03 1-2 14/06 1-1 10/11 0-0 5/05 1-0 21/04 0-1 13/10 1-0 17/05 1-0   7/04 0-0 3/07 4-2 31/05 3-0 8/09 2-1 8/12 1-0 24/11 1-0 27/10 1-0 25/08 2-2 21/08 1-0
10. Кърпачев Ловеч 27/10 0-1 29/09 1-0 16/03 1-0 8/12 2-1 30/05 2-1 17/05 0-0 10/11 0-0 14/06 2-0 15/09 1-2   31/03 0-0 28/06 4-2 28/04 2-2 1/09 4-0 18/08 2-1 24/11 2-1 14/04 3-0 20/10 3-0
11. Гигант Белене 6/04 2-1 6/10 1-2 24/11 3-3 17/05 3-1 13/10 1-0 22/09 2-1 21/04 5-0 27/10 1-2 15/12 2-1 8/09 3-0   10/11 2-1 24/03 4-0 14/06 1-2 31/05 5-0 5/05 1-0 9/03 0-0 21/06 2-1
12. Бенковcки Видин 10/03 1-1 1/12 1-3 10/05 2-0 21/04 0-1 8/09 3-0 25/08 2-1 24/03 1-2 22/09 1-0 17/11 1-4 16/12 1-0 24/05 3-1   21/06 1-1 3/11 5-0 20/10 3-0 7/04 3-0 7/06 1-0 27/04 4-0
13. Волов Коларовград 5/04 1-1 14/04 0-0 18/08 3-2 14/06 0-0 10/11 1-0 27/10 2-2 17/05 0-0 24/11 0-2 31/03 3-0 13/10 2-1 1/09 5-2 12/12 1-0   17/03 0-0 28/06 3-1 31/05 1-1 15/09 2-1 29/09 4-0
14. Левски Лясковец 8/09 1-1 11/03 2-3 31/05 2-1 27/10 0-2 22/04 1-1 9/04 3-2 22/09 3-2 6/05 2-1 21/06 1-0 25/03 1-1 1/12 1-1 17/05 0-0 28/08 2-0   10/11 4-3 13/10 3-2 12/12 1-1 7/06 5-0
15. Академик Свищов 25/08 0-2 21/06 3-1 3/11 1-2 13/10 2-1 8/03 3-1 26/03 4-3 8/09 4-2 22/04 1-1 7/06 2-3 11/03 3-3 17/11 2-0 6/05 3-0 15/12 5-1 24/05 2-0   22/09 1-0 2/12 5-0 10/05 3-2
16. Д. Ватев Белослав 1/12 0-1 24/05 0-1 29/09 1-1 29/03 1-1 8/03 0-0 21/06 0-0 15/12 2-1 1/09 1-1 10/05 4-0 7/06 3-0 20/10 1-2 15/09 1-0 17/11 1-0 29/04 1-0 13/04 2-1   3/11 5-0 15/03 0-1
17. Лудогорец Разград 19/04 1-1 8/09 0-2 8/12 1-1 31/05 1-1 27/10 1-1 13/10 0-1 7/05 0-0 10/11 2-1 15/03 2-1 22/09 1-1 21/08 3-2 24/11 3-1 7/04 1-0 28/06 3-3 14/06 2-2 17/05 2-0   1/09 1-1
18. Ст. Костов Попово 17/05 0-2 7/04 0-1 10/11 0-2 22/09 0-0 28/06 0-0 31/05 0-0 14/06 2-1 8/09 1-2 10/03 5-0 6/05 0-2 8/12 4-3 13/10 3-1 22/04 1-4 24/11 3-0 27/10 1-0 25/08 0-1 25/03 2-0  

 

крайно класиране: м. п. р. з. г.р. т.
1. Ботев Враца 34 23 7 4 77-21 53
2. Добруджа Толбухин 34 23 5 6 65-26 51
3. Септември София 34 19 5 10 69-37 43
4. Чардафон Габрово 34 13 13 8 43-28 39
5. Етър Търново 34 15 8 11 48-34 38
6. Чавдар Бяла Слатина 34 14 8 12 47-49 36
7. Светкавица Търговище 34 14 7 13 47-45 35
8. Септемврийска слава Михaйлoвград 34 14 5 15 58-47 33
9. Спартак Койнаре 34 13 7 14 33-48 33
10. Христо Кърпачев Ловеч 34 12 8 14 43-50 32
11. Гигант Белене 34 13 5 16 57-58 31
12. Бенковcки Видин 34 13 3 18 43-49 29
13. Волов Коларовград 34 10 9 15 43-50 29
14. Левски Лясковец 34 10 9 15 41-66 29
15. Академик Свищов 34 12 4 18 57-70 28
16. Димитър Ватев Белослав 34 10 6 18 30-54 26
17. Лудогорец Разград 34 6 13 15 30-61 25
18. Стамо Костов Попово 34 8 6 20 33-71 22

 

Южна "Б" група / Group "B" South

 

    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
1. Академик София   8/12 3-1 14/06 3-1 19/04 1-0 29/03 1-0 3/05 2-1 27/10 1-0 22/09 0-0 31/05 1-1 1/09 1-1 6/10 4-1 15/03 0-0 18/08 3-0 28/06 1-0 17/05 3-0 10/11 1-0 15/09 4-1 24/11 5-0
2. Лъсков Ямбол 21/06 1-0   2/05 1-1 8/03 4-1 1/12 2-0 22/03 1-0 8/09 0-0 15/12 6-1 19/04 3-1 7/06 2-1 28/08 2-0 17/11 4-0 24/05 1-0 3/11 3-0 5/04 1-1 22/09 9-1 10/05 2-0 6/10 3-2
3. Миньор Перник 1/12 0-0 20/10 1-1   15/12 2-2 7/06 0-0 25/08 0-1 22/03 3-1 21/06 1-0 22/09 1-0 17/11 6-0 8/03 2-0 24/05 3-0 3/11 2-0 10/05 0-0 8/09 1-0 5/04 3-0 26/04 1-0 19/04 2-0
4. Левски Кюстендил 29/09 1-1 18/08 2-0 28/06 3-1   10/04 1-2 17/05 4-2 10/11 4-1 21/04 1-0 14/06 4-1 15/09 5-0 27/10 1-1 28/03 1-0 1/09 3-0 12/03 1-0 30/05 4-0 24/11 2-1 20/10 3-1 8/12 4-0
5. Химик Димтрвгрaд 8/09 2-2 14/06 1-1 24/11 0-0 22/09 1-1   6/10 2-0 3/05 1-0 5/04 1-0 10/11 4-0 15/03 1-0 19/04 2-0 18/08 3-1 28/06 0-0 8/12 3-0 27/10 2-1 17/05 1-2 1/09 4-2 30/05 4-0
6. Ботев Бургас 20/10 0-0 1/09 0-0 15/03 2-2 3/11 2-2 26/04 2-2   24/11 0-1 10/05 3-2 28/06 2-1 29/09 4-1 24/05 4-0 12/04 7-2 15/09 2-1 29/03 1-0 14/06 0-0 8/12 2-0 17/11 1-0 18/08 1-1
7. Арда Кърджали 10/05 0-0 29/03 0-0 1/09 1-0 24/05 1-0 20/10 1-0 7/06 0-0   3/11 3-2 18/08 2-0 26/04 1-0 17/11 1-1 29/09 4-0 12/04 3-0 15/09 2-0 8/12 4-0 28/06 8-0 1/12 2-2 15/03 1-1
8. Металург Перник 12/04 0-2 28/06 0-1 8/12 0-2 6/10 1-1 15/09 2-0 27/10 0-2 17/05 1-0   24/11 3-1 29/03 1-1 3/05 4-2 1/09 4-1 15/03 2-0 18/08 2-0 10/11 1-1 30/05 3-2 29/09 1-1 14/06 4-0
9. Миньор Димтрвгрaд 17/11 1-1 29/09 0-0 12/04 1-1 1/12 1-0 24/05 2-0 15/12 1-1 8/03 2-1 7/06 2-3   3/11 1-1 21/06 1-0 10/05 2-0 20/10 3-1 26/04 1-0 25/08 4-0 22/03 5-1 28/03 2-0 15/09 3-2
10. Д. Канев Хасково 22/03 0-1 24/11 0-0 30/05 2-0 5/04 2-0 25/08 0-2 19/04 3-0 6/10 2-0 8/09 5-1 17/05 3-0   22/09 1-2 28/06 3-0 8/12 3-1 14/06 1-2 3/05 2-1 27/10 2-0 18/08 2-1 10/11 2-0
11. Гoрубсо Мадан 24/04 1-1 15/03 2-1 18/08 4-1 10/05 3-1 29/09 0-1 10/11 3-1 30/05 2-3 20/10 1-3 8/12 2-1 12/04 1-1   15/09 3-1 19/03 1-1 1/09 1-0 24/11 1-0 14/06 1-1 3/11 7-0 28/06 3-2
12. Ботев Блгоевград 25/08 0-2 29/05 1-0 10/11 2-1 8/09 0-2 6/03 2-1 22/09 2-1 19/04 0-0 21/03 2-1 27/10 2-1 15/12 2-1 3/04 2-1   14/06 0-2 24/11 1-0 6/10 2-2 3/05 1-0 21/06 4-1 17/05 1-0
13. Х. Димитър Сливен 8/03 1-1 10/11 0-0 17/05 1-2 22/03 1-1 15/12 0-2 5/04 2-2 22/09 2-0 25/08 2-3 2/05 0-0 21/06 3-0 8/09 2-0 1/12 0-0   30/05 2-0 19/04 2-1 6/10 4-1 7/06 2-1 27/10 3-1
14. Роз. долина Казанлък 15/12 1-1 17/05 0-0 27/10 1-0 25/08 1-0 21/06 3-2 8/09 1-2 5/04 1-0 8/03 2-3 6/10 1-0 1/12 1-0 22/03 2-0 7/06 1-0 17/11 1-2   22/09 1-0 19/04 0-0 24/05 0-1 2/05 4-1
15. Чепинец Велинград 3/11 0-1 15/09 0-1 29/03 1-3 17/11 1-1 10/05 2-0 1/12 1-1 21/06 1-0 24/05 3-2 15/03 1-0 20/10 2-1 7/06 1-2 26/04 1-0 29/09 2-1 12/04 1-1   18/08 2-0 15/12 1-0 1/09 2-1
16. Орлин Пирдоп 24/05 2-2 10/04 0-0 15/09 2-3 7/06 4-2 3/11 1-1 21/06 2-2 15/12 3-0 17/11 1-0 1/09 0-1 10/05 1-1 1/12 1-0 20/10 1-2 24/04 1-1 29/09 1-0 6/03 2-0   13/03 2-1 27/03 2-1
17. Левски Карлово 5/04 1-1 27/10 0-0 6/10 0-2 3/05 2-0 22/03 0-0 30/05 1-1 14/06 1-0 19/04 0-1 8/09 0-0 8/03 0-0 17/05 2-0 8/12 1-0 24/11 1-2 10/11 1-2 28/06 2-0 25/08 2-0   22/09 1-0
18. Ботев Пазарджик 7/06 1-1 26/04 1-2 29/09 3-3 21/06 1-1 17/11 5-2 8/04 2-3 25/08 2-0 1/12 3-3 5/04 2-3 24/05 1-1 15/12 0-1 3/11 0-2 10/05 2-0 20/10 1-0 22/03 0-0 8/09 4-2 12/04 2-2  

 

крайно класиране: м. п. р. з. г.р. т.
1. Академик София 34 17 16 1 51-19 50
2. Николай Лъсков Ямбол 34 17 13 4 53-20 47
3. Миньор Перник 34 16 10 8 51-32 42
4. Левски Кюстендил 34 15 9 10 59-39 39
5. Химик Димитрoвгрaд 34 15 9 10 47-34 39
6. Ботев Бургас 34 13 13 8 53-42 39
7. Арда Кърджали 34 13 8 13 41-32 34
8. Металург Перник 34 14 6 14 54-53 34
9. Миньор Димитровгрaд 34 13 8 13 43-43 34
10. Димитър Канев Хасково 34 12 8 14 43-44 32
11. Гoрубсо Мадан 34 13 6 15 47-51 32
12. Ботев Благоевград 34 14 4 16 33-54 32
13. Хаджи Димитър Сливен 34 11 9 14 39-45 31
14. Розова долина Казанлък 34 12 5 17 26-35 29
15. Чепинец Велинград 34 10 8 16 29-47 28
16. Орлин Пирдоп 34 9 8 17 37-67 26
17. Левски Карлово 34 8 9 17 29-49 25
18. Ботев Пазарджик 34 5 9 20 42-71 19