You are here

"Б" РФГ / Group "B" 1964/65

 

Северна "Б" група / Group "B" North

- На 30 януари 1965 г. отборите на "Чардафон" и "Орловец" (играещ в зона Янтра) от Габрово се обединяват под името "Чардафон-Орловец" - On 30 January 1965, the 2 Gabrovo teams Chardafon and Orlovec (playing in 3d level competion) merged under the name Chardafon - Orlovec

 

    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
1. Спартак Варна   27/06 3-0 29/11 1-1 8/05 2-0 6/06 1-0 21/03 5-1 23/05 2-0 4/10 2-1 5/09 3-0 23/08 2-1 13/06 7-0 19/12 0-0 18/04 2-0 20/09 6-1 4/04 1-0 11/07 7-0 19/06 5-0 24/10 5-1
2. Септември София 22/11 0-0   20/12 4-1 23/05 5-1 20/06 2-0 4/04 4-1 6/06 2-1 25/10 8-0 20/09 1-1 6/09 2-0 11/07 5-0 23/08 2-1 8/05 0-0 4/10 4-0 18/04 5-0 20/03 5-2 3/07 5-0 8/11 2-0
3. Етър Търново 3/07 0-3 17/07 4-0   25/10 1-0 22/11 1-0 6/09 3-1 8/11 2-1 6/06 4-1 8/05 1-0 18/04 2-2 16/08 4-1 4/04 1-0 3/10 1-0 23/05 0-0 20/09 3-1 23/08 1-0 7/12 3-1 20/06 4-1
4. Локомотив Г. Оряховица 27/09 3-1 11/10 1-1 30/05 4-1   25/04 2-0 14/11 1-0 11/04 1-0 30/08 2-0 11/07 2-0 27/06 3-2 28/03 3-0 13/06 2-0 16/12 1-1 21/03 3-0 29/11 2-1 1/11 1-0 16/05 3-1 13/09 3-1
5. Добруджа Толбухин 1/11 0-0 14/11 1-0 27/06 0-1 20/09 1-0   20/12 1-1 4/10 3-0 8/05 3-0 4/04 3-1 21/03 2-0 30/05 1-1 11/07 3-0 6/09 5-1 18/04 2-1 23/08 4-07-0 29/11 6-1 13/06 2-0 23/05 2-0
6. Спартак Койнаре 17/08 1-4 30/08 0-1 11/04 2-1 20/06 4-2 17/07 1-0   3/07 4-2 23/11 0-0 25/10 1-0 4/10 1-0 27/09 2-0 25/04 2-2 6/06 1-1 10/11 1-0 23/05 1-0 15/09 3-0 28/03 0-2 7/12 2-1
7. Бенковcки Видин 10/10 1-0 2/11 1-0 13/06 1-0 7/09 1-1 16/05 4-0 30/11 0-0   18/04 4-0 21/03 2-0 11/07 6-1 25/04 2-0 27/06 3-2 23/08 4-1 4/04 5-2 16/12 1-0 16/11 4-3 30/05 7-2 30/09 3-0
8. Гигант Белене 16/05 1-0 30/05 0-0 6/11 0-0 4/04 0-0 27/09 3-3 27/06 6-1 14/09 4-1   21/12 2-0 30/11 2-0 11/04 3-0 16/11 2-0 21/03 0-0 28/10 3-0c 11/07 3-1 13/06 0-0 10/10 1-0 25/04 1-1
9. Волов Коларовград 11/04 0-2 25/04 1-1 27/09 2-2 6/12 1-1 30/08 1-2 30/05 5-0 17/08 4-1 17/07 0-0   2/11 5-1 16/11 2-0 11/10 5-0 22/11 1-0 3/07 4-0 13/06 1-0 16/05 2-0 15/09 4-0 28/03 1-1
10. Септ. слава Михaйлвград 28/03 3-2 11/04 1-1 14/09 3-0 22/11 1-2 17/08 3-2 16/05 1-0 7/12 2-2 3/07 5-1 6/06 2-0   11/10 1-0 27/09 1-0 8/11 1-1 20/06 3-0 30/10 1-0 25/04 2-0 30/08 1-0 17/07 6-2
11. Кърпачев Ловеч 9/11 1-1 6/12 1-1 20/03 1-0 23/08 1-0 30/10 2-1 8/05 1-0 27/09 3-0 05/09 0-1 20/06 2-0 23/05 2-1   18/04 1-1 3/07 4-0 17/07 4-0 6/06 4-1 4/04 3-1 22/11 1-0 7/10 2-0
12. Чардафон Габрово 17/07 1-3 28/03 2-2 30/08 2-1 8/11 1-0 6/12 3-0 20/09 0-2 22/11 1-0 20/06 3-1 23/05 0-0 8/05 1-0 13/09 2-1   25/10 2-1 6/06 1-1 4/10 1-0 11/04 3-2 17/08 0-1 3/07 1-0
13. Миньор Враца 14/09 1-1 27/09 0-0 16/05 0-0 18/07 2-1 11/04 1-0 2/11 0-1 28/03 1-0 17/08 3-0 27/06 1-1 13/06 5-0 30/11 0-1 30/05 0-0   7/12 0-1 16/11 2-0 11/10 2-1 25/04 1-0 30/08 5-1
14. Светкавица Търговище 25/04 0-2 16/05 1-1 11/10 2-3 17/08 2-0 15/09 1-0 13/06 1-0 30/08 3-1 28/03 1-0 30/11 2-2 16/11 3-1 21/12 2-1 2/11 1-0 11/07 1-0   27/06 0-1 30/05 1-1 27/09 4-1 11/04 3-0
15. Чавдар Б. Слатина 30/08 2-0 14/09 2-2 25/04 1-2 3/07 2-0 28/03 1-0 10/10 0-1 17/07 3-0 7/12 2-0 9/11 2-0 30/05 0-2 2/11 2-0 16/05 2-1 20/06 3-0 22/11 5-1   27/09 5-2 11/04 1-1 17/08 2-1
16. Левски Лясковец 6/12 2-2 17/08 1-2 28/03 1-0 6/06 1-0 3/07 0-1 18/04 1-2 20/06 1-0 9/11 0-0 3/10 1-3 20/09 4-1 29/08 2-1 6/09 0-0 23/05 2-1 24/10 1-0 8/05 2-1   17/07 3-0 22/11 2-1
17. Корабостроит Варна 14/11 1-3 29/11 1-2 11/07 3-2 3/10 0-3 8/11 0-1 22/08 3-1 25/10 1-1 23/05 3-1 18/04 0-0 4/04 2-1 27/06 1-0 20/03 1-1 19/09 2-1 8/05 3-3 6/09 4-0 20/12 0-1   6/06 2-0
18. Доростол Силистра 30/05 0-0 13/06 0-1 16/11 0-1 18/04 0-2 14/10 2-1 11/07 6-0 8/05 3-0 27/09 1-1 23/08 3-0 22/12 2-1 16/05 2-1 30/11 5-0 4/04 0-1 8/09 2-0 21/03 3-0 27/06 1-1 2/11 0-0  

 

крайно класиране: м. п. р. з. г.р. т.
1. Спартак Варна 34 21 8 5 78-23 50
2. Септември София 34 18 12 4 71-28 48
3. Етър Търново 34 18 6 10 51-39 42
4. Локомотив Горна Оряховица 34 18 5 11 50-34 41
5. Добруджа Толбухин 34 16 4 14 53-35 36
6. Спартак Койнаре 34 15 5 14 38-54 35
7.. Бенковcки Видин 34 15 4 15 59-52 34
8. Гигант Белене 34 11 11 12 38-48 33
9. Панайот Волов Коларовград 34 11 10 13 47-39 32
10. Септемврийска слава Михaйлoвград 34 14 4 16 51-57 32
11. Христо Кърпачев Ловеч 34 14 4 16 40-49 32
12. Чардафон - Орловец Габрово 34 11 9 14 32-46 31
13. Миньор Враца 34 10 10 14 33-38 30
14. Светкавица Търговище 34 12 6 16 38-61 30
15. Чавдар Бяла Слатина 34 13 2 19 41-54 28
16. Левски Лясковец 34 11 6 17 39-61 28
17. Корабостроител Варна 34 10 6 18 36-62 26
18. Доростол Силистра 34 9 6 19 41-56 24

 

 

Южна "Б" група / Group "B" South

- През октомври 1964 г., отборът на "Хаджи Димитър" се обединява с другият сливенски отбор "генерал Заимов", играещ в "А" РФГ и напуска първенството. Според регламента, в останалите мачове се присъждат служебни победи за противниците му  

 

    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
1. Ботев Бургас   16/05 3-2 22/11 4-0 8/11 1-2 11/04 2-0 17/08 3-1 8/12 4-0 4/07 3-1 6/06 2-0 20/06 3-2 30/08 1-1 13/09 3-0 4/10 2-1 17/07 2-1 28/03 2-1 2/05 3-0 20/09 0-0 3-0c
2.   Химик Димтрвгрaд 18/10 1-0   17/08 1-0 8/12 4-2 9/05 4-1 13/09 1-0 30/08 3-1 28/03 2-1 4/07 2-1 17/07 2-0 27/09 1-0 15/11 4-2 13/06 1-0 11/04 1-0 25/04 4-2 1/11 1-0 30/05 1-0 3-0c
3. Гoрубсо Мадан 27/06 1-1 20/03 2-1   6/09 0-0 15/11 1-0 30/05 0-0 9/05 1-0 27/09 5-2 4/04 0-0 18/04 2-0 13/06 4-1 25/04 2-0 20/12 3-0 18/10 1-0 1/11 0-0 11/07 2-1 29/11 3-1 23/08 3-0
4. Металург Перник 13/06 2-1 11/07 3-5 11/04 1-0   1/11 3-1 9/05 2-1 25/04 0-2 13/09 6-0 20/03 0-0 30/08 5-0 30/05 2-1 28/03 4-1 29/11 2-0 27/09 0-0 11/10 4-2 27/06 3-0 15/11 0-1 3-0c
5. Ботев Блгоевград 4/09 2-1 2/10 2-0 20/06 1-1 6/06 0-0   17/07 1-0 4/07 3-0 19/11 1-0 23/10 2-0 6/11 3-0 28/03 1-0 30/08 1-0 2/05 0-1 4/12 4-2 17/08 2-0 18/09 1-1 18/04 1-0 3-0c
6. Миньор Димтрвгрaд 20/03 1-1 18/04 1-2 25/10 1-0 4/10 2-1 20/12 4-0   8/11 2-0 6/06 2-1 2/05 1-0 16/05 2-1 11/07 1-0 27/06 1-0 6/09 1-0 20/06 1-1 29/11 2-3 4/04 1-0 23/08 3-1 18/09 4-1
7. Лъсков Ямбол 11/07 1-3 4/04 3-0 4/10 3-1 30/09 2-0 29/11 3-0 13/06 1-1   16/05 1-1 18/04 3-1 2/05 0-0 27/06 3-2 30/05 0-0 23/08 2-0 1/11 0-0 15/11 1-0 20/03 3-0 18/12 2-1 5/09 4-0
8. Левски Кюстендил 29/11 1-0 23/08 4-1 2/05 2-1 18/04 3-1 27/06 3-2 30/10 2-1 18/10 2-0   4/09 1-2 18/09 0-1 12/11 1-0 9/05 3-0 20/03 0-0 30/05 1-0 13/06 0-0 18/12 1-0 11/07 2-1 3-0c
9. Орлин Пирдоп 1/11 0-1 29/11 0-0 30/08 0-1 17/08 2-3 30/05 3-0 27/09 2-3 11/10 4-1 11/04 3-2   28/03 3-1 18/10 1-0 20/12 1-1 27/06 1-0 25/04 3-0 9/05 2-0 15/11 2-0 13/06 2-1 3-0c
10. Арда Кърджали 15/11 1-0 20/12 2-0 13/09 0-0 4/04 1-0 13/06 2-15-0c 18/10 2-1 27/09 1-0 25/04 2-1 23/08 2-0   1/11 2-2 11/04 2-0 11/07 3-0 9/05 2-0 30/05 0-0 29/11 3-1 27/06 1-0 3-0c
11. Миньор Перник 4/04 1-0 2/05 5-2 8/11 2-2 25/10 1-1 23/08 0-1 8/12 3-2 22/11 3-2 20/06 0-1 16/05 2-0 6/06 4-1   17/08 1-3 20/09 2-0 4/07 1-2 17/07 1-0 18/04 3-1 6/09 1-0 4/10 1-0
12. Роз. долина Казанлък 18/04 2-0 20/06 1-0 18/09 1-0 23/08 0-0 28/04 0-1 22/11 2-1 25/10 2-1 4/10 1-0 17/07 0-0 6/09 4-0 20/03 1-3   6/06 1-0 8/11 2-0 6/12 2-0 16/05 1-0 2/05 0-0 3-0c
13. Спортист Кремиковци 9/05 2-2 8/11 2-2 17/07 1-2 4/07 3-0 27/09 1-3 11/04 3-1 28/03 1-0 17/08 1-1 22/11 2-1 6/12 3-2 25/04 1-2 1/11 2-1   30/08 1-1 13/09 5-1 30/05 1-1 18/10 2-1 3-0c
14. Марица Пловдив 20/12 0-1 6/09 2-2 16/05 3-2 2/05 4-0 11/07 2-1 16/11 1-0 6/06 0-2 25/10 0-2 19/09 1-1 4/10 1-0 29/11 2-1 13/06 4-1 4/04 3-1   27/06 3-0 22/08 1-1 20/03 0-0 3-0c
15. Д. Канев Хасково 23/08 0-1 18/09 3-2 6/06 1-0 16/05 1-2 20/03 1-1 4/07 2-0 20/06 2-1 8/11 2-0 4/10 2-1 25/10 2-0 20/12 2-1 11/07 3-0 18/04 1-2 22/11 5-1   6/09 1-0 4/04 3-0 3-0c
16. Яворов Чирпан 27/09 1-0 6/06 3-2 8/12 0-0 22/11 0-0 25/04 2-1 30/08 0-0 17/08 0-1 17/07 2-1 20/06 1-3 4/07 2-0 13/09 2-1 18/10 2-1 25/10 0-1 28/03 0-0 11/04 3-0   9/05 2-0 3-0c
17. Чепинец Велинград 25/04 1-1 25/10 0-0 4/07 2-0 20/06 4-1 13/09 1-1 28/03 0-0 17/07 0-0 8/12 0-1 8/11 0-0 22/11 1-0 11/04 1-2 27/09 0-0 16/05 1-1 17/08 0-1 1/09 3-0 4/10 2-1   3-0c
18. Х. Димитър Сливен 0-3c 0-3c 0-3c 0-3c 0-3c 0-3c 0-3c 30/08 2-1 0-3c 17/08 0-0 0-3c 0-3c 0-3c 13/09 4-2 27/09 0-0 0-3c 0-3c  

 

крайно класиране: м. п. р. з. г.р. т.
1. Ботев Бургас 34 19 6 9 57-29 44
2. Химик Димитрoвгрaд 34 20 4 10 60-46 44
3. Гoрубсо Мадан 34 15 9 10 43-30 39
4. Металург Перник 34 16 7 11 56-43 39
5. Ботев Блaгоевград 34 17 5 12 44-41 39
6. Миньор Димитрoвгрaд 34 15 6 13 45-37 36
7. Николай Лъсков Ямбол 34 15 6 13 46-38 36
8. Левски Кюстендил 34 16 4 14 45-43 36
9. Орлин Пирдоп 34 14 7 13 45-35 35
10. Арда Кърджали 34 15 5 14 40-42 35
11. Миньор Перник 34 15 4 15 51-44 34
12. Розова долина Казанлък 34 14 6 14 36-39 34
13. Спортист Кремиковци 34 13 7 14 44-44 33
14. Марица Пловдив 34 12 9 13 41-43 33
15. Димитър Канев Хасково 34 14 5 15 43-46 33
16. Яворов Чирпан 34 11 7 16 33-40 29
17. Чепинец Велинград 34 8 11 15 29-32 27
18. Хаджи Димитър Сливен 34 2 2 30 7-93 6