You are here

"Б" РФГ / Group "B" 1965/66

 

Северна "Б" група / Group "B" North

 

- На 8 ноември е обявено, че като дисциплинарно наказание се отнемат по 2 точки от активите на "Локомотив" Горна Оряховица и "Чардафон - Орловец" Габрово. Причината е неясна.

- Отборът на "Септемврийска слава" Михайловград е изваден от групата след побой над съдията след домакинството им срещу "Етър" Велико Търново, завършилo 2-1 в полза на гостите. Резултатите от изиграните до тогава мачове на отбора са анулирани. Решението е преразгледано след краят на шампионата и отборът на "Септемрийска слава" е допуснат обратно в "Б" група през следващият сезон

 

 

    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
1. Добруджа Толбухин   17/10 1-0 3/07 4-2 15/05 3-2 12/06 3-0 21/11 4-0 7/11 3-0 23/04 3-0 26/06 3-0 29/05 1-0 12/12 3-1 19/09 2-1 13/03 3-0 10/04 3-0 5/09 1-0 3/10 3-0 27/03 3-0 22/08 1-1
2. Септември София 22/05 1-0   3/04 1-0 27/03 2-0 25/09 2-0 8/05 3-2 17/04 0-0 13/03 3-0 9/10 5-1 11/09 4-1 24/10 5-0 12/12 3-1 4/06 4-1 3/07 1-0 27/11 2-0 22/08 3-0 19/06 2-0  
3. Локомотив Г. Оряховица 5/12 2-0 5/09 2-1   22/08 2-1 17/10 1-0 24/11 1-0 3/10 3-0 26/06 2-1 21/11 2-1 19/09 1-0 12/03 3-0 12/06 2-2 27/03 2-1 29/05 1-0 15/05 3-2 10/07 2-1 23/04 2-1  
4. Етър В. Търново 9/10 1-1 29/08 2-2 20/03 0-2   17/04 2-3 26/09 3-1 12/09 1-0 12/12 0-0 8/05 4-0 2/04 2-0 21/05 2-0 3/07 3-1 24/10 2-1 27/11 3-0 18/06 2-1 13/03 1-0 14/11 2-0  
5. Светкавица Търговище 14/11 1-0 23/04 0-0 22/05 0-0 19/09 1-1   24/10 1-0 15/05 2-0 5/09 3-2 5/06 2-0 3/10 2-1 19/06 1-2 27/03 3-0 28/11 1-1 22/08 0-0 13/03 1-0 10/04 3-0 12/12 3-1  
6. Волов Коларовград 19/06 0-3 3/10 2-1 5/06 3-0 23/04 2-0 29/05 2-2   17/10 2-0 10/04 0-4 14/11 2-1 15/05 4-0 28/11 2-0 5/09 2-1 3/07 2-0 27/03 2-1 22/08 0-0 19/09 4-1 13/03 0-0  
7. Спартак Койнаре 5/06 0-2 19/09 0-1 8/05 2-1 10/04 2-0 10/10 4-0 22/05 3-0   27/03 2-0 24/10 2-3 23/04 4-2 14/11 2-1 22/08 1-0 19/06 2-1 13/03 0-0 12/12 2-1 5/09 4-1 3/07 3-0  
8. Бенковcки Видин 26/09 1-1 15/08 1-1 28/11 2-0 10/07 1-3 3/04 1-0 12/09 0-0 29/08 1-0   17/04 1-0 20/03 2-0 8/05 0-1 19/06 4-0 10/10 5-0 14/11 0-0 5/06 1-0 5/12 1-0 24/10 3-0  
9. Миньор Враца 28/11 1-1 14/05 0-0 19/06 2-1 2/10 2-0 6/11 2-1 12/06 0-0 29/05 1-0 19/09 2-0   16/10 2-0 3/07 1-1 9/04 1-1 12/12 1-0 5/09 2-0 26/03 3-0 23/04 0-0 22/08 1-0  
10. Чавдар Б. Слатина 24/10 0-0 10/04 1-0 17/04 1-0 5/09 2-1 8/05 2-0 10/10 1-1 26/09 2-1 22/08 3-1 22/05 1-1   5/06 2-0 13/03 1-0 14/11 3-3 12/12 4-2 3/07 2-0 27/03 3-0 28/11 0-03-0c  
11. Ст. Костов Попово 10/07 2-1 29/05 1-0 15/03 0-0 17/10 0-1 21/11 1-0 26/06 2-1 12/06 0-0 3/10 0-2 5/12 2-2 7/10 1-0   23/04 2-0 22/08 1-1 19/09 1-0 10/04 3-0 15/05 0-0 5/09 1-1  
12. Кърпачев Ловеч 17/04 0-0 10/07 4-1 14/11 0-0 5/12 2-1 29/08 3-2 3/04 2-2 20/03 3-2 21/11 4-1 12/09 1-1 15/08 2-0 26/09 3-0   8/05 1-2 5/06 1-0 24/10 2-1 26/06 1-1 22/05 4-0 10/10 2-1
13. Локомотив Мездра 14/08 0-1 6/11 0-1 28/08 2-0 29/05 2-1 26/06 1-1 4/12 2-0 21/11 0-2 14/05 0-0 10/07 2-1 12/06 3-0 20/03 1-1 2/10 0-0   23/04 1-1 19/09 3-0 16/10 4-1 9/04 1-0 5/09 1-1
14. Чардафон-O Габрово 12/09 0-0 5/12 1-3 24/10 3-1 26/06 1-0 20/03 2-1 29/08 1-2 15/08 1-0 12/06 4-1 3/04 4-2 10/07 2-0 17/04 2-0 7/11 3-1 26/09 2-2   22/05 4-0 21/11 0-2 10/10 3-0  
15. Локомотив Русе 2/04 1-1 26/06 3-1 9/10 1-2 21/11 2-0 15/08 1-1 19/03 1-0 10/07 3-1 7/11 0-0 29/08 4-0 5/12 5-0 11/09 7-1 29/05 1-1 17/04 4-2 17/10 2-1   12/06 1-0 8/05 3-1 26/09 5-1
16. Левски Лясковец 7/05 0-0 19/03 0-0 11/12 1-0 15/08 0-2 12/09 2-2 16/04 1-0 3/04 3-1 2/07 2-1 26/09 2-0 28/08 0-1 10/10 1-0 28/11 2-1 22/05 1-1 19/06 0-1 13/11 1-1   4/06 3-1 24/10 3-0
17. Гигант Белене 29/08 0-0 21/11 1-2 26/09 2-0 12/06 3-1 10/07 1-1 15/08 1-1 5/12 1-2 29/05 5-1 20/03 1-0 26/06 4-0 3/04 0-1 17/10 2-1 12/09 0-0 15/05 1-0 3/10 4-0 7/11 1-0    
18. Септ. слава Михaйлвград     12/09 1-2 6/11 1-2       17/10 0-0 15/08 0-0   29/08 1-1     3/10 3-2     19/09 1-0  

 

  крайно класиране: м. п. р. з. г.р. т.  
1. Добруджа Толбухин 32 19 9 4 54-16 47 Dobrudzha Tolbuhin
2. Септември София 32 19 6 7 55-25 44 September Sofia
3. Локомотив Горна Оряховица 32 17 4 11 40-35 36 Lokomotiv Gorna Oryahovica
4. Етър Велико Търново 32 14 4 14 44-39 32 Etar Veliko Tarnovo
5. Светкавица Търговище 32 11 10 11 38-38 32 Svetkavitza Targovishte
6. Панайот Волов Шумен 32 12 8 12 39-40 32 Panayot Volov Shumen
7. Спартак Койнаре 32 14 3 15 42-39 31 Spartak Kojnare
8. Бенковcки Видин 32 12 7 13 38-39 31 Benkovski Vidin
9. Миньор Враца 32 11 9 12 34-43 31 Miner Vratza
10. Чавдар Бяла Слатина 32 13 4 15 36-49 30 Chavdar Byala Slatina
11. Стамо Костов Попово 32 11 8 13 26-44 30 Stamo Kostov Popovo
12. Христо Кърпачев Ловеч 32 10 9 13 44-46 29 Hristo Karpachev Lovech
13. Локомотив Мездра 32 9 11 12 38-44 29 Lokomotiv Mezdra
14. Чардафон-Oрловец Габрово 32 12 6 14 39-37 28 Chardafon-Orlovetz Gabrovo
15. Локомотив Русе 32 11 6 15 45-46 28 Lokomotiv Ruse
16. Левски Лясковец 32 9 8 15 26-43 26 Levski Lyaskovetz
17. Гигант Белене 32 9 6 17 32-47 24 Giant Belene
18. Септ. слава Михaйлoвград             September glory Mihajlovgrad

 

 

Южна "Б" група / Group "B" South

 

- на 3 април 1966 е обявено дисциплинарно наказание с отнемане на по 2 точки от активите на отборите от Димитровград "Химик" и "Миньор". Причината е неизвестна  

 

    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
1. Миньор Перник   3/07 1-0 24/10 2-0 29/08 2-1 12/09 2-1 5/06 4-0 26/09 1-1 10/10 1-1 28/11 2-0 17/04 3-1 19/03 3-1 22/05 4-1 1/05 1-0 19/06 4-1 13/03 4-0 14/11 1-0 12/12 4-0 3/04 2-0
2. Гoрубсо Мадан 5/12 1-0   1/05 3-1 9/07 3-0 20/03 1-0 10/10 2-1 3/04 2-1 17/04 3-1 5/06 3-2 29/08 5-2 14/11 2-0 26/09 1-0 12/09 2-0 24/10 3-0 26/06 5-0 22/05 6-0 21/11 2-1 15/08 1-1
3. Металург Перник 29/05 2-3 3/10 4-1   30/10 4-1 21/11 2-0 5/09 1-0 5/12 1-0 15/08 1-0 23/04 2-0 26/06 3-0 29/08 3-0 20/03 1-0 10/07 2-2 19/09 3-2 17/10 3-1 10/04 3-0 15/05 3-0 12/06 4-1
4. Лъсков Ямбол 27/03 1-0 12/12 1-0 5/06 1-1   17/04 1-0 14/11 1-0 1/05 2-0 22/05 2-0 3/07 2-3 26/09 2-0 3/04 3-2 24/10 1-0 10/10 5-1 28/11 2-1 22/08 2-0 19/06 1-1 13/03 2-2 12/09 2-0
5. Спортист Кремиковци 9/04 0-2 22/08 3-2 18/06 3-2 19/09 2-0   28/11 0-0 21/05 1-1 4/06 1-1 12/03 1-1 10/10 2-4 1/05 2-0 14/11 3-0 24/10 1-0 12/12 2-2 5/09 0-0 2/07 3-1 26/03 3-1 23/04 2-0
6. Сливен 30/10 1-1 15/05 1-2 3/04 1-1 12/06 1-1 26/06 1-0   10/07 1-0 20/03 1-0 3/10 3-0 5/12 1-1 12/09 4-1 29/08 3-0 15/08 2-1 23/04 2-1 29/05 1-0 19/09 3-0 17/10 3-1 21/11 0-1
7. Орлин Пирдоп 23/04 0-1 5/09 1-2 3/07 2-0 3/10 2-1 17/10 0-0 12/12 0-0   19/06 3-1 27/03 0-0 29/05 4-0 5/06 2-1 28/11 4-0 14/11 1-0 22/08 1-0 19/09 2-0 13/03 4-2 10/04 3-1 15/05 2-0
8. Арда Кърджали 15/05 1-3 19/09 1-2 13/03 1-0 17/10 2-1 30/10 0-1 22/08 1-1 21/11 1-0   10/04 4-0 12/06 1-0 3/07 3-0 12/12 1-0 26/06 3-0 5/09 1-1 3/10 0-0 27/03 2-1 23/04 1-0 29/05 2-0
9. Миньор Димтрвгрaд 26/06 1-0 30/10 2-2 29/09 1-0 5/12 0-0 15/08 2-1 1/05 2-1 29/08 4-1 12/09 2-0   20/03 1-0 24/10 0-0 17/04 0-1 3/04 3-2 22/05 0-1 21/11 3-2 10/10 2-2 12/06 2-1 10/07 1-1
10. Ботев Блгоевград 19/09 1-1 27/03 0-1 28/11 2-0 23/04 0-1 15/05 1-1 3/07 1-1 24/10 2-0 14/11 3-2 22/08 1-0   22/05 1-1 19/06 1-1 5/06 1-1 13/03 1-2 10/04 3-1 12/12 1-0 5/09 1-0 3/10 1-0
11. Марица Пловдив 22/08 2-1 12/06 1-1 27/03 0-0 5/09 2-0 2/10 0-2 10/04 1-0 30/10 1-1 5/12 1-0 29/05 1-1 17/10 1-2   13/03 1-1 21/11 1-0 14/05 1-0 10/07 2-0 23/04 1-0 26/06 1-1 19/09 2-0
12. Родопа Смолян 17/10 1-2 23/04 1-0 22/08 1-2 29/05 2-1 12/06 1-0 27/03 1-0 25/06 3-2 10/07 4-3 19/09 1-1 21/11 2-2 15/08 1-1   5/12 3-0 10/04 2-0 15/05 1-0 5/09 0-2 3/10 4-0 30/10 3-0c
13. Левски Кюстендил 3/10 0-4 10/04 1-0 12/12 2-0 15/05 2-2 29/05 1-1 13/03 1-0 12/06 4-0 28/11 2-2 5/09 2-0 30/10 3-2 19/06 2-1 3/07 3-0c   27/03 2-0 23/04 2-0 22/08 0-0 19/09 0-0 17/10 2-0
14. Д. Канев Хасково 21/11 1-1 29/05 1-0 17/04 2-0 26/06 3-1 10/07 2-1 26/09 1-0 20/03 0-1 3/04 0-2 17/10 1-1 15/08 1-1 10/10 2-0 12/09 1-0 29/08 2-1   12/06 2-0 1/05 1-0 30/10 0-0 5/12 0-0
15. Роз. долина Казанлък 15/08 3-2 28/11 3-1 22/05 3-2 20/03 1-0 3/04 2-0 24/10 0-0 17/04 3-1 1/05 1-1 19/06 1-0 12/09 2-0 12/12 3-0 10/10 1-0 26/09 3-1 14/11 1-0   5/06 4-3 3/07 0-2 29/08 1-1
16. Ч. знаме Радомир 12/06 1-2 17/10 1-2 12/09 2-1 21/11 2-2 5/12 0-0 17/04 1-1 15/08 2-0 29/08 3-2 15/05 1-2 10/07 4-0 26/09 1-1 3/04 2-1 20/03 0-0 3/10 1-0 30/10 1-0   29/05 4-1 26/06 2-1
17. Нефтохимик Бургас 10/07 6-1 18/06 1-0 10/10 3-1 15/08 2-2 29/08 2-0 22/05 3-2 12/09 2-1 26/09 0-0 14/11 2-0 3/04 0-0 28/11 1-2 1/05 0-3 16/04 0-0 5/06 1-0 5/12 2-1 24/10 1-2   20/03 1-0
18. Химик Димтрвгрaд 5/09 1-0 13/03 0-1 14/11 1-1 10/04 1-1 26/09 0-1 19/06 2-0 10/10 2-1 24/10 2-0 12/12 1-0 1/05 0-1 16/04 1-3 5/06 1-0 21/05 2-1 3/07 1-0 27/03 1-0 28/11 3-1 22/08 2-1  

 

 

  крайно класиране: м. п. р. з. г.р. т.  
1. Миньор Перник 34 22 5 7 65-31 49 Miner Pernik
2. Гoрубсо Мадан 34 22 3 9 62-33 47 Gorubso Madan
3. Металург Перник 34 16 5 13 54-41 37 Metalurg Pernik
4. Николай Лъсков Ямбол 34 14 9 11 46-42 37 Nikolaj Laskov Yambol
5. Спортист Кремиковци 34 12 10 12 38-35 34 Sportist Kremikovtzi
6. Сливен 34 11 10 13 36-33 32 Sliven
7. Орлин Пирдоп 34 13 6 15 42-41 32 Orlin Pirdop
8. Арда Кърджали 34 12 8 14 41-40 32 Arda Kardzhali
9. Миньор Димитрoвгрaд 34 12 10 12 37-43 32 Miner Dimitrovgrad
10. Ботев Блaгоевград 34 11 10 13 37-48 32 Botev Blagoevgrad
11. Марица Пловдив 34 11 10 13 33-44 32 Maritza Plovdiv
12. Родопа Смолян 34 13 5 16 39-44 31 Rodopa Smolyan
13. Левски Кюстендил 34 11 9 14 39-44 31 Levski Kyustendil
14. Димитър Канев Хасково 34 12 7 15 31-37 31 Dimitar Kanev Haskovo
15. Розова долина Казанлък 34 13 5 16 37-48 31 Rose valley Kazanlak
16. Червено знаме Радомир 34 11 8 15 43-52 30 Red flag Radomir
17. Нефтохимик Бургас 34 11 8 15 39-50 30 Neftochimik Burgas
18. Химик Димитрoвгрaд 34 12 6 16 27-40 28 Chimik Dimitrovgrad