You are here

"Б" РФГ / Group "B" 1966/67

Северна "Б" група / Group "B" North

 

    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19.
1. Спартак Плевен   3/06 2-0 18/09 4-2 27/11 3-0 19/03 1-0 16/04 4-0 12/11 3-0 5/03 2-0 14/05 3-1 02/10 3-2 21/06 2-1 28/08 4-0 18/06 2-1 30/04 2-0 24/05 2-2 08/09 6-0 30/10 3-1 16/10 3-1 2/04 1-1
2. Волов Шумен 20/11 0-0   21/08 3-0 9/04 1-0 9/10 5-1 23/10 0-0 11/09 2-1 23/04 2-0 21/12 4-1 12/03 0-0 18/06 2-1 11/12 1-0 27/11 2-0 21/05 3-2 28/05 1-0 2/07 1-0 26/03 2-2 04/09 4-0 7/05 2-1
3. Бенковcки Видин 9/04 3-0 5/03 1-1   23/10 1-0 28/05 2-1 10/06 3-1 7/05 6-1 05/11 5-1 25/06 3-0 25/09 3-1 19/03 2-0 08/09 5-3 28/08 1-1 04/12 4-0 18/12 3-0 2/04 3-0 9/10 3-1 23/04 3-2 20/11 1-0
4. Локомотив Г. Оряховица 10/06 1-0 18/09 1-1 14/05 2-2   18/12 3-0 28/08 0-0 4/06 2-0 24/06 4-0 08/09 3-1 09/11 пр3-1 2/10 1-0 30/04 1-1 16/04 2-1 19/03 1-0 2/04 2-0 16/10 1-0 12/11 1-0 24/05 3-1 4/03 3-0
5. Кърпачев Ловеч 04/09 0-1 30/04 0-0 12/11 1-0 2/07 4-0   2/04 0-0 11/12 4-1 12/03 2-0 16/04 0-0 4/06 1-0 14/05 3-0 30/10 2-1 16/10 1-0 18/09 2-0 2/10 3-2 24/05 3-0 18/06 2-1 27/11 1-0 08/09 1-0
6. Спартак Варна 24/09 2-1 13/05 1-0 27/11 1-0 11/03 2-2 11/09 0-1   21/08 2-1 26/03 1-0 30/04 6-1 18/06 2-3 24/05 2-0 12/11 2-0 30/10 2-0 2/10 3-1 16/10 4-0 4/06 1-0 9/12 2-1 11/12 4-0 9/04 3-0
7. Чардафон-O Габрово 28/05 1-1 2/04 2-0 16/10 1-0 20/11 1-0 25/06 4-1 5/03 1-0   04/12 1-2 19/03 0-0 14/05 0-0 25/09 0-2 02/10 3-2 18/09 1-0 28/08 3-0 08/09 2-1 30/04 3-0 24/05 3-2 30/10 2-1 18/12 2-1
8. Миньор Враца 21/08 1-2 2/10 1-0 24/05 1-1 10/12 3-1 27/08 2-1 08/09 2-1 18/06 1-1   18/09 3-0 12/11 2-1 15/10 2-1 14/05 5-1 29/04 1-0 1/04 1-0 15/04 2-1 29/10 2-1 26/11 2-1 3/06 1-2 19/03 0-0
9. Доростол Силистра 23/10 0-2 24/05 2-1 11/12 2-0 26/03 1-0 25/09 1-0 9/10 1-0 04/09 3-0 xx/xx 1-0   2/07 3-0 4/06 2-1 27/11 2-1 12/11 2-1 7/05 2-2 30/10 2-0 18/06 1-1 12/03 1-1 21/08 1-0 23/04 2-1
10. Светкавица Търговище 23/04 1-0 28/08 1-2 16/04 2-0 21/05 1-0 20/11 2-2 04/11 1-1 xx/11 1-0 28/05 1-0 18/12 3-0   08/09 2-0 2/04 3-0 12/03 3-0 25/06 4-0 5/03 2-2 18/09 1-1 7/05 2-0 9/10 3-0 10/06 3-0
11. Септември София 18/12 0-1 04/12 1-2 04/09 1-1 23/04 0-0 23/10 3-0 05/11 0-2 16/04 0-0 7/05 5-3 20/11 3-0 29/03 1-0   21/08 0-0 25/06 1-0 28/05 4-1 10/06 2-3 12/03 1-0 9/04 4-3 11/09 4-0 21/05 3-1
12. Етър В. Търново 12/03 0-0 25/06 1-0 26/03 3-0 9/10 1-0 21/05 6-1 28/05 1-1 23/04 1-1 23/10 2-1 10/06 4-0 11/09 2-1 5/03 0-0   17/12 2-1 20/11 2-1 04/12 4-1 04/09 1-0 25/09 3-2 9/04 0-0 05/11 6-1
13. Академик Свищов 04/12 1-0 10/06 0-0 12/03 0-1 25/09 1-1 7/05 1-0 21/05 1-0 9/04 2-0 9/10 4-0 28/05 3-2 04/09 2-1 11/12 1-0 2/07 2-1   05/11 2-0 20/11 3-1 21/08 3-0 11/09 2-1 26/03 1-0 23/10 2-1
14. Септ. слава Мих-град 9/10 1-1 30/10 1-0 18/06 2-0 04/09 1-0 9/04 2-2 23/04 2-1 12/03 0-0 11/09 5-0 16/10 3-2 11/12 4-2 12/11 3-4 4/06 3-0 24/05 1-0   14/05 2-1 27/11 5-2 21/08 3-1 2/07 4-0 25/09 2-2
15. Локомотив Плевен  05/11 0-1 12/11 2-0 1/07 2-2 11/09 1-0 23/04 1-0 7/05 3-2 26/03 0-0 25/09 2-2 21/05 2-0 21/08 0-0 26/11 0-1 17/06 0-0 4/06 2-1 23/10 2-1   11/12 1-0 04/09 1-0 12/03 3-0 9/10 2-0
16. Спартак Койнаре 26/03 1-0 18/12 2-0 11/09 2-2 7/05 1-0 05/11 2-0 20/11 2-0 9/10 0-0 21/05 1-0 04/12 4-2 9/04 1-0 28/08 1-2 19/03 1-0 5/03 3-1 10/06 0-1 25/06 1-1   23/04 1-1 20/10 1-0 28/05 2-0
17. Локомотив Мездра 21/05 2-2 08/09 1-0 30/04 0-0 28/05 1-0 04/11 0-1 2/07 1-0 05/11 0-0 11/06 0-2 28/08 3-0 15/10 4-1 18/09 1-0 16/09 2-1 2/04 2-1 5/03 1-1 19/03 1-0 2/10 0-1   14/05 3-0 25/06 2-0
18. Чавдар Б. Слатина 7/05 1-1 19/03 1-3 02/10 0-0 05/11 1-2 10/06 1-0 25/06 4-1 21/05 1-1 20/11 0-0 5/03 0-0 30/04 2-1 2/04 1-0 18/09 0-0 08/09 1-1 18/12 1-0 28/08 3-1 16/04 1-0 23/10 0-0   04/12 3-1
19. Ст. Костов Попово 11/09 1-1 16/10 1-2 4/06 4-0 21/08 0-2 26/03 0-1 18/09 2-0 2/07 3-0 04/09 0-1 2/10 1-2 27/11 2-0 30/10 1-3 24/05 3-1 14/05 2-0 16/04 4-0 30/04 1-1 12/11 1-0 11/12 3-0 18/06 2-1  

 

  крайно класиране: м. п. р. з. г.р. т.
1. Спартак Плевен 36 21 9 6 64-28 51
2. Волов Шумен 36 18 8 10 47-30 44
3. Бенковcки Видин 36 17 9 10 63-44 43
4. Локомотив Горна Оряховица 36 16 7 13 42-32 39
5. Христо Кърпачев Ловеч 36 17 5 14 42-42 39
6. Спартак Варна 36 16 6 14 50-39 38
7. Чардафон-Oрловец Габрово 36 13 11 12 37-44 37
8. Миньор Враца 36 16 5 15 44-53 37
9. Доростол Силистра 36 15 6 15 41-59 36
10. Светкавица Търговище 36 14 7 15 50-43 35
11. Септември София 36 15 5 16 49-43 35
12. Етър Велико Търново 36 13 9 14 51-50 35
13. Академик Свищов 36 15 4 17 40-40 34
14. Септ. слава Михайловград 36 14 6 16 54-59 34
15. Локомотив Плевен  36 12 9 15 41-50 33
16. Спартак Койнаре 36 13 6 17 32-45 32
17. Локомотив Мездра 36 11 8 17 42-48 30
18. Чавдар Бяла Слатина 36 9 9 18 29-55 27
19. Стамо Костов Попово 36 10 5 21 41-55 25

 

 

Южна "Б" група / Group "B" South

 

    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
1. Сливен   05/11 1-1 19/03 3-0 20/11 3-0 14/05 2-0 30/04 0-0 21/08 1-0 16/10 2-0 28/05 2-0 27/11 2-0 2/07 4-1 04/09 1-0 18/09 1-1 16/04 1-0 11/12 1-0 02/10 2-0 2/04 2-0 18/06 3-1
2. Спортист Кремиковци 20/05 1-1   2/07 1-1 15/10 1-1 29/04 1-0 15/04 4-0 10/12 1-0 01/10 1-1 29/10 1-0 12/11 4-1 17/06 2-1 20/08 3-0 03/09 2-2 1/04 1-0 26/11 2-1 17/09 3-1 19/03 1-0 3/06 2-1
3. Марица Пловдив 27/08 2-2 17/12 0-1   30/04 0-0 25/06 1-0 11/06 0-0 22/04 2-0 03/12 1-1 11/03 2-0 25/03 3-0 24/09 3-1 16/10 1-0 05/11 3-1 27/05 2-0 9/04 4-1 20/11 2-1 13/05 1-0 10/09 0-0
4. Орлин Пирдоп 4/06 4-2 7/05 2-1 09/10 1-0   23/04 2-1 26/03 3-0 25/09 2-1 9/04 0-1 21/05 1-0 18/06 1-1 11/09 2-1 30/10 3-1 27/11 1-1 11/12 3-1 28/08 2-1 12/03 2-0 12/11 3-0 2/07 5-0
5. Родопа Смолян 30/10 0-1 09/10 0-0 11/12 2-1 02/10 3-0   18/09 2-1 18/06 3-0 16/04 1-0 18/05 1-0 21/05 1-1 27/11 2-1 2/07 1-0 19/03 1-1 04/09 2-1 4/06 3-3 2/04 3-0 21/08 4-0 12/11 3-1
6. Локомотив Ст. Загора 09/10 0-0 25/09 2-1 27/11 0-2 03/09 0-0 8/04 1-0   3/06 3-2 11/09 2-1 22/04 0-1 7/05 1-0 12/11 2-0 17/06 1-0 2/07 2-1 20/08 0-0 21/05 1-0 19/03 1-1 10/12 1-0 30/10 1-0
7. Металург Перник 12/03 1-1 25/06 2-1 01/10 2-0 16/04 1-1 04/12 2-1 19/11 1-0   11/06 3-0 18/12 6-2 28/08 2-1 8/04 1-1 30/04 1-1 14/05 1-1 05/11 2-1 11/09 3-0 28/05 6-0 16/10 0-2 25/03 2-0
8. Ботев Пазарджик 7/05 1-1 23/04 1-1 18/06 3-0 18/09 3-2 25/09 2-0 2/04 0-0 27/11 3-1   09/10 1-1 30/10 0-0 4/06 0-2 11/12 1-1 21/08 3-0 19/03 4-0 12/11 1-0 04/09 2-1 2/07 5-0 21/05 0-0
9. Д. Канев Хасково 12/11 0-0 14/05 2-2 21/08 3-0 05/11 4-0 16/10 3-1 02/10 1-0 2/07 1-1 30/04 1-2   4/06 3-0 11/12 1-0 19/03 1-0 2/04 1-1 18/09 1-0 18/06 3-0 16/04 3-2 04/09 4-1 27/11 0-1
10. Левски Кюстендил 11/06 0-1 28/05 2-3 04/09 1-0 04/12 1-0 05/11 1-0 16/10 0-1 19/03 0-1 14/05 2-0 20/11 3-2   21/08 3-1 2/04 1-0 16/04 3-2 02/10 1-0 2/07 0-2 30/04 2-0 18/09 2-1 11/12 4-1
11. Ботев Блгоевград 18/12 1-0 04/12 1-2 16/04 2-1 2/04 1-0 11/06 2-0 28/05 3-0 18/09 0-0 20/11 1-0 25/06 2-0 12/03 0-1   02/10 1-0 16/10 0-0 14/05 1-1 26/03 3-0 05/11 2-0 30/04 2-1 28/08 1-0
12. Гoрубсо Мадан 26/03 2-2 12/03 0-0 7/05 3-1 14/05 1-0 18/12 0-0 04/12 2-1 08/10 1-04-0c 25/06 1-0 28/08 2-0 11/09 2-0 23/04 1-0   28/05 1-0 20/11 0-1 25/09 1-0 11/06 3-0 05/11 3-2 9/04 2-1
13. Арда Кърджали 30/04 2-1п0-1 26/03 1-1 21/05 0-1 11/06 3-1 28/08 0-2 18/12 1-0 30/10 1-1 12/03 1-1 11/09 3-1 25/09 1-0 7/05 1-0 12/11 1-0   04/12 3-1 09/10 0-0 25/06 2-1 4/06 1-0 23/04 3-0
14. Миньор Димтрвгрaд 25/09 1-0 11/09 1-1 12/11 2-0 25/06 2-0 26/03 2-0 12/03 1-0 21/05 3-1 28/08 1-0 9/04 1-2 23/04 0-1 30/10 1-1 4/06 3-1 18/06 2-2   7/05 0-0 18/12 1-0 27/11 2-1 09/10 2-2
15. Лъсков Ямбол 25/06 0-2 11/06 1-0 18/09  4-2 19/03 1-0 20/11 0-2 05/11 0-0 2/04 2-1 28/05 2-0 04/12 1-1 18/12 2-0 04/09 1-1 16/04 1-0 30/04 2-1 16/10 2-2   14/05 4-0 02/10 6-0 12/03 2-0
16. Беласица Петрич 23/04 1-3 9/04 2-1 4/06 0-0 21/08 2-0 11/09 2-0 28/08 4-1 12/11 5-5 26/03 3-1 25/09 0-0 09/10 3-2 21/05 1-0 27/11 2-1 11/12 4-0 2/07 5-0 30/10 2-0   18/06 3-1 7/05 3-1
17. Ч. знаме Радомир 11/09 0-0 28/08 0-2 30/10 1-1 28/05 2-1 12/03 0-0 25/06 1-1 7/05 1-0 18/12 2-2 26/03 1-0 09/04 2-1 09/10 3-1 21/05 3-0 20/11 1-0 11/06 4-0 23/04 3-1 04/12 1-1   25/09 3-1
18. Роз. долина Казанлък 04/12 0-3 20/11 0-1 2/04 0-1 18/12 0-0 28/05 1-0 14/05 2-2 04/09 1-0 05/11 2-0 11/06 2-0 25/06 1-2 19/03 1-0 18/09 0-0 02/10 1-0 30/04 0-1 21/08 1-0 16/10 3-1 16/04 1-0  

 

- Срещата Горубсо - Металург е прекъсната при резултат 1-0 поради групов протест на Пернишките футболисти срещу съдийски решения. Присъден е краен резултат 4-0

- Срещата Арда - Сливен 2-1 е преиграна поради "опорочаване на мача". Преиграният мач завършва при резултат 0-1

- Срещата Беласица - Сливен 1-3 е анулирана и на двата отбора се присъждат 0 точки при 0-0 голова разлика.

 

 

  крайно класиране: м. п. р. з, г.р. т.
1. Сливен 33 19 11 3 48-17 49
2. Спортист Кремиковци 34 17 2 5 50-29 46
3. Марица Пловдив 34 14 8 12 38-36 36
4. Орлин Пирдоп 34 14 7 13 43-40 35
5. Родопа Смолян 34 14 6 14 39-33 34
6. Локомотив Стара Загора 34 12 10 12 25-34 34
7. Металург Перник 34 12 9 13 50-46 33
8. Ботев Пазарджик 34 11 11 12 40-36 33
9. Димитър Канев Хасково 34 13 7 14 42-40 33
10. Левски Кюстендил 34 15 3 16 37-43 33
11. Ботев Благоевград 34 13 6 15 35-35 32
12. Гoрубсо Мадан 34 13 6 15 33-33 32
13. Арда Кърджали 34 10 12 12 36-40 32
14. Миньор Димитрoвгрaд 34 12 8 14 34-44 32
15. Николай Лъсков Ямбол 34 12 7 15 40-42 31
16. Беласица Петрич 33 13 5 15 50-55 31
17. Червено знаме Радомир 34 11 6 17 37-53 28
18. Розова долина Казанлък 34 10 6 18 26-47 26