You are here

"Б" РФГ / Group "B" 1967/68

 

Северна "Б" група / Group "B" North

 

    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
1. Дунав Русе   14/10 2-1 29/10 2-1 3/09 5-0 3/12 1-0 5/05 2-0 17/03 3-1 20/08 1-0 16/06 2-0 19/05 3-0 17/09 1-0 11/11 1-0 30/06 9-1 31/03 0-0 2/06 1-0 14/04 0-1 3/03 3-0 1/10 5-1
2. Спартак Варна 12/05 1-3   21/10 2-0 14/04 2-1 4/11 1-0 3/03 1-0 25/11 2-0 17/09 2-0 3/09 4-1 20/08 4-1 30/09 1-0 26/05 3-1 31/03 0-2 23/06 1-0 17/03 3-0 10/12 2-1 9/06 2-0 5/05 2-0
3. Академик Свищов 26/05 2-1 19/05 2-0   1/10 4-1 9/06 2-0 20/08 3-0 23/06 1-0 14/04 2-0 31/03 1-0 17/03 1-0 5/05 1-2 5/11 2-0 17/09 1-1 10/12 1-0 3/09 2-0 3/03 2-0 25/11 4-0c 15/10 2-1
4. Кърпачев Ловеч 24/03 2-2 24/09 1-1 21/04 0-0   12/05 4-2 25/11 2-1 26/05 3-0 17/03 3-0 3/03 3-1 23/06 2-0 10/09 0-0 7/10 3-0 20/08 1-0 5/11 3-0 10/12 2-0 9/06 2-0 22/10 4-1 7/04 3-1
5. Септ. слава Мих-град 23/06 0-1 2/06 1-0 11/11 0-0 15/10 2-0   3/09 1-0 3/03 1-0 5/05 1-0 14/04 1-0 31/03 1-0 19/05 0-0 16/06 1-0 1/10 0-0 20/08 1-2 17/09 1-1 17/03 0-0 10/12 2-1 29/10 2-0
6. Бенковcки Видин 7/10 2-3 13/08 1-2 10/03 0-0 16/06 4-0 24/03 2-1   7/04 0-1 11/11 2-1 29/10 2-0 15/10 1-0 3/12 1-0 13/09 0-0 2/06 3-0 24/09 4-2 19/05 4-1 21/04 4-0 10/09 5-1 30/06 4-0
7. Етър В. Търново 27/08 1-2 16/06 3-1 3/12 0-0 29/10 3-0 12/08 2-0 17/09 2-2   19/05 0-0 5/05 3-0 14/04 1-0 2/06 0-2 30/06 1-0 15/10 2-1 3/09 1-1 1/10 1-0 31/03 3-0 10/03 3-0 11/11 0-0
8. Чардафон-O Габрово 10/03 0-2 7/04 1-0 24/09 1-0 27/08 3-0 7/10 2-0 9/06 0-1 22/10 2-0   10/12 1-0 25/11 2-1 24/03 1-0 21/04 1-1 3/03 5-0 26/05 1-0 23/06 3-2 5/11 2-2 12/05 3-2 10/09 3-1
9. Септември София 25/11 0-2 24/03 3-1 10/09 2-2 13/08 1-1 24/09 2-0 26/05 0-0 8/10 0-2 30/06 4-0   5/11 1-0 10/03 1-0 7/04 1-0 3/12 3-2 12/05 2-1 9/06 2-0 22/10 5-0c 21/04 3-0 27/08 2-0
10. Волов Шумен 22/10 1-1 10/03 2-1 27/08 2-2 3/12 1-0 10/09 1-0 12/05 2-2 24/09 2-0 16/06 0-0 2/06 3-1   30/06 3-0 24/03 2-0 11/11 2-1 21/04 3-0 29/10 2-1 7/10 2-0 7/04 3-0 13/08 1-0
11. Локомотив Г. Оряховица 7/04 0-1 21/04 2-0 7/10 2-0 31/03 0-3 22/10 0-1 23/06 3-0 4/11 0-1 2/09 2-0 20/08 0-0 10/12 2-0   12/05 1-1 17/03 1-0 9/06 3-1 3/03 1-0 25/11 1-0 26/05 2-0 24/09 0-4
12. Доростол Силистра 9/06 1-1 29/10 0-0 2/06 3-1 5/05 3-2 25/11 0-1 17/03 2-0 10/12 1-1 1/10 4-3 17/09 2-1 3/09 2-1 15/10 0-0   14/04 1-1 3/03 4-1 31/03 3-2 20/08 1-0 23/06 2-1 19/05 1-0
13. Левски Лясковец 9/12 1-1 10/09 0-0 7/04 0-0 10/03 0-0 21/04 0-0 5/11 1-1 12/05 1-0 13/08 2-3 23/06 2-1 9/06 0-1 26/08 1-1 23/09 1-0   21/10 2-1 25/11 2-1 26/05 1-1 8/10 3-1 24/03 3-0
14. Миньор Враца 10/09 1-0 3/12 0-0 30/06 2-0 2/06 2-0 10/03 0-1 14/04 4-2 24/03 2-1 28/10 2-1 14/10 0-1 1/10 0-0 11/11 1-0 13/08 3-1 19/05 3-0   5/05 1-0 17/09 2-3 27/08 1-0 16/06 0-0
15. Светкавица Търговище 5/11 1-3 27/08 1-2 24/03 3-2 30/06 4-2 7/04 1-2 22/10 1-0 21/04 2-1 3/12 0-0 11/11 2-2 26/05 1-0 13/08 3-1 10/09 2-1 16/06 3-0 7/10 3-1   12/05 4-1 24/09 0-0 10/03 4-2
16. Локомотив Русе 24/09 0-6 30/06 0-0 13/08 1-1 12/11 0-0 27/08 1-1 30/09 2-2 10/9 3-1 2/06 2-0 18/05 2-2 5/05 2-1 16/06 3-1 10/03 0-0 28/10 0-1 7/04 1-0 15/10 2-0   24/03 2-0 2/12 1-1
17. Левски Лом 13/08 0-0 11/11 1-0 16/06 3-1 19/05 3-1 30/06 8-0 31/03 2-1 20/08 0-1 15/10 1-1 1/10 1-0 17/09 2-0 29/10 1-1 3/12 1-0 5/05 3-0 17/03 1-1 14/04 0-0 3/09 2-1   2/06 2-0
18. Локомотив Плевен  21/04 1-3 7/10 0-2 12/05 2-0 17/09 1-1 26/05 4-1 9/12 0-0 9/06 3-0 31/03 2-1 17/03 0-0 3/03 1-0 14/04 1-0 21/10 3-1 3/09 1-2 25/11 3-2 20/08 0-1 23/06 2-1 4/11 2-1  

 

- По време на зимната пауза отборът на "Миньор" Враца се преименува на "Войвода", а след краят на първенството е разформирован - During the winter brake, the team of Miner Vratza changed its name to Vojvoda and after the end of the competition was disbanded.

 

  крайно класиране: м. п. р. з. г.р. т.
1. Дунав Русе 34 25 6 3 73-20 56
2. Спартак Варна 34 18 5 11 44-30 41
3. Академик Свищов 34 15 9 10 43-31 39
4. Христо Кърпачев Ловеч 34 14 8 12 50-47 36
5. Септ. слава Михайловград 34 14 7 13 25-36 35
6. Бенковcки Видин 34 13 8 13 51-40 34
7. Етър Велико Търново 34 14 6 14 36-35 34
8. Чардафон-Oрловец Габрово 34 14 6 14 41-42 34
9. Септември София 34 13 7 14 42-40 33
10. Панайот Волов Шумен 34 14 5 15 37-35 33
11. Локомотив Горна Оряховица 34 12 7 15 28-31 31
12. Доростол Силистра 34 11 9 14 36-42 31
13. Левски Лясковец 34 10 11 13 32-50 31
14. Миньор/ Войвода Враца 34 12 6 16 37-44 30
15. Светкавица Търговище 34 12 5 17 44-50 29
16. Локомотив Русе 34 9 11 14 33-52 29
17. Левски Лом 34 11 6 17 39-52 28
18. Локомотив Плевен  34 11 6 17 37-51 28

 

 

Южна "Б" група / Group "B" South

 

    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19.
1. Марек Ст. Димитров   19/05 1-0 3/09 1-1 27/08 6-0 10/03 2-1 1/05 1-0 16/06 2-0 30/06 2-1 3/12 1-0 19/11 3-0 13/08 4-1 17/09 2-1 24/03 5-2 5/11 1-1 2/06 5-2 20/04 2-1 1/10 2-0 7/04 3-1 22/10 4-0
2. Спортист Кремиковци 29/10 1-1   17/09 3-0 3/09 2-1 23/03 1-0 11/05 1-1 29/06 2-0 9/03 2-0 12/08 3-0 3/12 1-1 27/08 1-0 1/10 2-1 07/04 0-0 19/11 3-1 15/06 4-1 1/05 2-0 15/10 0-0 20/04 3-0 25/05 5-1
3. Лъсков Ямбол 31/03 1-0 14/04 0-1   19/11 3-2 2/06 2-1 30/08 1-0 5/05 1-0 19/05 2-0 22/10 3-1 8/10 3-0 5/11 2-0 3/03 3-2 16/06 2-0 24/09 2-1 28/04 2-1 20/08 1-1 17/03 1-0 10/12 3-0 10/09 1-0
4. Ботев Пазарджик 17/03 2-1 31/03 1-0 9/06 1-0   19/05 2-1 20/08 2-1 28/04 2-1 5/05 2-0 8/10 1-0 24/09 3-1 22/10 1-0 23/06 2-0 12/11 1-0 10/09 2-0 14/04 1-0 10/12 3-0 3/03 2-0 26/11 3-1 30/08 0-0
5. Асеновец Асенoвград 20/08 2-2 30/08 2-2 12/11 0-1 29/10 1-0   3/03 1-0 24/09 2-0 8/10 2-0 28/04 0-1 14/04 3-0 05/05 1-0 26/11 0-0 26/05 1-0 31/03 1-0 10/09 2-0 23/06 0-0 10/12 1-1 9/06 3-1 17/03 3-0
6. Металург Перник 8/10 2-2 22/10 1-0 24/03 1-1 9/03 0-0 13/08 4-1   19/11 1-1 3/12 3-1 15/06 4-0 1/06 2-0 29/06 2-2 7/04 1-1 27/08 0-1 18/05 2-1 6/11 0-0 17/09 2-1 20/04 4-0 3/09 2-0 05/05 8-1
7. Гoрубсо Мадан 26/11 0-1 10/11 1-1 15/10 1-1 1/10 6-2 21/04 5-0 9/06 3-2   7/04 2-1 3/09 3-1 17/03 1-1 17/09 0-0 29/10 2-0 1/05 5-0 03/03 1-1 20/08 5-2 26/05 1-1 12/11 3-0 12/05 1-0 23/06 4-1
8. Ботев Блгоевград 10/12 1-2 20/08 1-2 29/10 1-1 15/10 2-0 1/05 3-2 23/06 3-0 10/09 0-0   14/04 1-0 31/03 0-0 1/10 3-1п2-0 12/11 2-1 12/05 1-0 17/03 2-0 30/08 0-0 9/06 5-1 26/11 0-0 26/06 6-0 03/03 1-0
9. Д. Канев Хасково 23/06 1-0 3/03 0-2 12/05 1-0 1/05 1-0 1/10 2-2 26/11 0-1 27/03 1-0 17/09 2-1   30/08 1-1 20/04 1-0 26/05 2-1 15/10 2-0 20/08 4-0 17/03 1-0 12/11 1-0 9/06 1-1 29/10 4-1 10/11 3-0
10. Миньор* Димтрвгрaд 9/06 0-0 23/06 2-1 1/05 0-0 20/04 2-0 17/09 3-3 12/11 2-1 27/08 1-0 3/09 1-1 23/03 1-0   07/04 2-0 12/05 2-0 1/10 1-0 10/12 3-0 3/03 1-1 29/10 1-1 26/05 1-0 15/10 6-1 26/11 1-0
11. Родопа Смолян 3/03 2-2 17/03 1-0 26/05 1-0 12/05 6-1 2/11 0-1 10/12 5-1 14/04 2-0 28/04 2-0 24/09 1-0 10/09 6-1   9/06 1-1 29/10 1-0 30/08 3-0 31/03 1-1 26/11 1-1 23/06 1-0 12/11 3-1 20/08 2-0
12. Локомотив Бургас 13/04 1-0 27/04 0-1 13/08 0-0 3/12 0-0 16/06 5-2 10/09 1-1 18/05 2-2 1/06 0-0 6/11 2-0 22/10 1-0 19/11 2-0   29/06 2-1 8/10 1-1 5/05 3-0 30/08 2-1 30/03 3-1 9/03 2-0 24/09 2-0
13. Орлин Пирдоп 30/08 0-0 10/09 0-0 26/11 0-0 2/06 1-0 5/11 0-2 17/03 0-0 8/10 0-0 22/10 4-0 5/05 1-1 28/04 2-0 19/05 2-0 10/12 2-1   14/04 1-0 24/09 1-1 3/03 2-1 20/08 6-2 23/06 2-0 31/03 2-0
14. Левски Кюстендил 26/05 0-1 9/06 2-2 20/04 0-1 7/04 0-1 3/09 1-0 29/10 1-1 13/08 2-2 27/08 1-0 10/03 1-0 30/06 6-0 24/03 3-1 1/05 2-1 17/09 3-1   3/12 1-0 15/10 2-0 12/05 3-0 1/10 1-0 12/11 3-0
15. Арда Кърджали 12/11 2-1 26/11 1-1 1/10 2-1 17/09 2-2 7/04 0-0 26/05 1-1 10/03 0-2 24/03 0-0 27/08 2-1 13/08 4-1 03/09 1-0 15/10 0-1 20/04 2-1 23/06 0-2   12/05 2-1 29/10 1-0 1/05 5-2 09/06 9-2
16. Химик* Димтрвгрaд 24/09 1-1 8/10 0-2 10/03 3-1 30/06 6-3 3/12 0-0 14/04 2-1 5/11 1-0 19/11 2-1 2/06 1-1 19/05 4-2 16/06 1-0 24/03 1-0 13/08 0-0 05/05 3-0 22/10 1-0   10/09 0-1 27/08 3-0 28/04 1-0
17. Миньор Бухово 27/04 3-3 5/05 0-1 27/08 1-2 13/08 4-2 29/06 0-2 24/09 1-0 1/06 1-0 15/06 2-3 19/11 4-2 5/11 1-1 3/12 2-0 3/09 1-1 09/03 2-1 22/10 4-1 18/05 2-3 7/04 2-0   23/03 1-1 08/10 4-0
18. Беласица Петрич 10/09 1-2 24/09 2-1 30/06 2-0 16/06 1-1 19/11 2-2 31/03 1-0 22/10 1-0 5/11 0-0 19/05 3-0 5/05 2-0 02/06 1-0 20/08 3-0 3/12 0-0 28/04 1-0 8/10 1-2 17/03 2-0 30/08 1-1   14/04 3-0
19. Локомотив Ст. Загора 11/05 1-5 5/11 0-3 7/04 0-2 24/03 2-3 27/08 2-1 15/10 1-3 3/12 1-0 13/08 0-3 30/06 3-4 15/06 3-0c 10/03 1-2 20/04 2-0 03/09 0-1 02/06 2-3 19/11 3-1 1/10 2-1 1/05 0-0 17/09 2-1  

 

 

  крайно класиране: м. п. р. з. г.р. т.
1. Марек Станке Димитров 36 21 10 5 71-33 52
2. Спортист Кремиковци 36 20 10 6 56-23 50
3. Николай Лъсков Ямбол 36 20 8 8 45-28 48
4. Ботев Пазарджик 36 19 5 12 49-51 43
5. Асеновец Асенoвград 36 14 10 12 46-42 38
6. Металург Перник 36 12 12 12 53-40 36
7. Гoрубсо Мадан 36 12 11 13 52-37 35
8. Ботев Благоевград 36 13 9 14 43-38 35
9. Димитър Канев Хасково 36 15 5 16 40-45 35
10. Миньор Димитровгрaд* 36 12 11 13 39-55 35
11. Родопа Смолян 36 14 6 16 45-39 34
12. Локомотив Бургас 36 12 10 14 41-40 34
13. Орлин Пирдоп 36 12 10 14 34-36 34
14. Левски Кюстендил 36 14 6 16 44-47 34
15. Арда Кърджали 36 12 10 14 49-53 34
16. Химик Димитровгрaд* 36 12 9 15 41-46 33
17. Миньор Бухово 36 10 10 16 42-53 30
18. Беласица Петрич 36 11 6 19 37-62 28
19. Локомотив Стара Загора 36 7 2 27 30-89 16

 

* След краят на първенството, номер 10 и 16 в класирането "Миньор" и "Химик" се обединяват под името "Димитровград"

* After the end of the competition , Miner (10th) and Himik (16th) merged under the name Dimitrovgrad