You are here

"Б" РФГ / Group "B" 1970/71

Северна "Б" група / Group "B" North

 

    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
1. ЖСК Спaртак Варна                                    
2. Бенковcки Видин                                    
3. Академик Свищов                                    
4. Добруджа Толбухин                                    
5. Септ. слава Мих-град                                    
6. Кърпачев Ловеч                                    
7. Локомотив Русе                                    
8. Локомотив Мездра                                    
9. Доростол Силистра                                    
10. Дунав Лом                                    
11. Чавдар Троян                                    
12. А. Кънчев Трявна                                    
13. Раковски Севлиево                                    
14. Светкавица Търговище                                    
15. Локомотив Г. Оряховица                                    
16. Левски Лясковец                                    
17. Миньор Чипровци                                    
18. Д. Ватев Белослав                                    

 

- след 2 рия кръг през август, отборът на "Бенковски" Видин променя името си на "Бдин"  

 

 

Южна "Б" група / Group "B" South

 

 

    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
1. Берое Ст. Загора                                    
2. Перник                                    
3. Марица  Пазарджик                                    
4. Д. Канев Хасково                                    
5. Пирин Блгоевград                                    
6. Велбъжд Кюстендил                                    
7. Ботев Свленвград                                    
8. Арда Кърджали                                    
9. Сливен                                    
10. Слив. герой Сливница                                    
11. Гoрубсо Мадан                                    
12. Родопа Смолян                                    
13. Локомотив Бургас                                    
14. Балкан Ботевград                                    
15. Димитровгрaд                                    
16. Асеновец Асенoвград                                    
17. Енергетик Гълъбово                                    
18. Текстилец Сливен                                    

 

- преди началото на сезона, отпадналият от "А" РФГ "Кракра" Перник променя името си на "Перник"

- през зимната пауза отборите на "Текстилец" и "Сливен" се обединяват под името "Сливенски текстилец" . Обединеният отбор приема точковият актив на "Текстилец", който е по-напред в класирането, а на "Сливен", до края на сезона се приписват служебни загуби. След краят на шампионата, отборът се преименува на "Сливен".